632671-2026 - Competition
Poland – Servers – Dostawa, instalacja i podłączenie klastra serwerowego oraz rozbudowa 3 macierzy o 3 półki dyskowe wraz z dyskami SSD do zastosowania w systemie PORTOS
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa, instalacja i podłączenie klastra serwerowego oraz rozbudowa 3 macierzy o 3 półki dyskowe wraz z dyskami SSD do zastosowania w systemie PORTOS
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i podłączenie klastra serwerowego wraz z oprogramowaniem systemowym w środowisku Zamawiającego oraz rozbudowa 3 macierzy Zamawiającego Dell SC7020 o 3 półki dyskowe Dell SC420 lub równoważne, kompatybilne z macierzami Zamawiającego wraz z dyskami SSD o pojemności minimum 3,84 TB typu Dell 4NMJF-CML lub równoważne, kompatybilne z macierzami Zamawiającego, w łącznej liczbie 70 szt. (w podziale na 3 półki: 24/24/22).
Internal identifier: BG-PZ.26.26.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48820000 Servers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 3 pieces