632675-2026 - Competition
Netherlands – Artificial and natural lighting engineering services for buildings – Beheer Openbare Verlichting - Gemeente Eersel
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Beheer Openbare Verlichting - Gemeente Eersel
Description: De raamovereenkomst heeft betrekking op het beheer van de openbare verlichting binnen de gemeente Eersel. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: - beheer van areaalgegevens; - afhandeling en bewaking van meldingen en storingen; - directievoering en toezicht op de onderhoudsaannemer; - rapportage en monitoring; - ondersteuning bij projecten; - advisering op het gebied van openbare verlichting; - een beheersysteem ter ondersteuning van de dienstverlening.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71318100 Artificial and natural lighting engineering services for buildings
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options:
Description of the options: De raamovereenkomst heeft een looptijd van vier jaar.