2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu medycznego do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 3. Zamówienie zostało podzielone na 3 pakiety: 1) Aparat EKG 2) Urządzenie do kriochirurgii 3) Defibrylator 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz. 5. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projektach umów stanowiących załączniki nr 5 do swz.
Internal identifier: P/313/2026/SZ/WIM/MON – 100/ZP/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33123200 Electrocardiography devices, 33182100 Defibrillator
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 1 Aparat EKG
Description: Aparat EKG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 33123200 Electrocardiography devices
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 2 Urządzenie do kriochirurgii
Description: Urządzenie do kriochirurgii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 3 Defibrylator
Description: Defibrylator. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.
Internal identifier: 3
Additional classification (cpv): 33182100 Defibrillator