2. Procedure
Procedure
Title: WGA ERD verzekering Stichting Gilde Opleidingen
Description: Opdrachtgever wil per 1 januari 2027 het eigenrisicodragerschap voor de WGA voortzetten. De opdracht zal gegund worden aan de meest geschikte partij en het daaruit voortvloeiend gunnen van een overeenkomst. De beoordeling van de Inschrijvingen vindt plaats op basis van het gunningscriterium beste prijs-kwaliteitsverhouding (BPKV) Dit criterium wordt nader omschreven in dit bestek. Opdrachtgever is eigenrisicodrager voor de Ziektewet. Opdrachtgever heeft de intentie gedurende het eigenrisicodragerschap voor de WGA ook eigenrisicodrager voor de Ziektewet te blijven. Opdrachtgever heeft in 2025, 1037 verloonde werknemers. De totale verwachte WIA-jaarloonsom van de Opdrachtgever in 2025 bedraagt € 49.684.435,-. De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering.
Internal identifier: 1048159
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1