632768-2026 - Competition
Bulgaria – Planting and maintenance services of green areas – “Извършване на дейности по косене на тревна растителност, кастрене и механизирано шредиране на храсти и клони с оползотворяване/събиране на получения дървесен чипс по общинската пътна мрежа на територията на Община Ловеч, разделена на две обособени позиции “
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: “Извършване на дейности по косене на тревна растителност, кастрене и механизирано шредиране на храсти и клони с оползотворяване/събиране на получения дървесен чипс по общинската пътна мрежа на територията на Община Ловеч, разделена на две обособени позиции “
Description: “Извършване на дейности по косене на тревна растителност, кастрене и механизирано шредиране на храсти и клони с оползотворяване/събиране на получения дървесен чипс по общинската пътна мрежа на територията на Община Ловеч, разделена на две обособени позиции “ Обособена позиция 1 - Машинно косене на тревна растителност с ширина до 1,20 м; • Основните видове дейности са свързани с косене на пътния банкет; • Подобряване на видимостта в зоните на кръстовища. Обособена позиция 2 - Кастрене и/или отсичане на единични дървета с d по-малък или равен на 25 см и изсичане на храсти с d до 8 см с вкл. шредиране, с ширина до 2 м. и събиране на отпадъчния дървесен чипс. • рязане и кастрене на опасна и суха дървесна растителност; • отстраняване на дървета от общински територии застрашаващи живота и здравето на хората. Почистване на храсти и саморасли дървета; • Осигуряване на габарита на пътя и премахване на опасно надвиснали клони над пътя, опасни за движението по общинските пътища; • Отсичане на единични дървета; • Шредиране на отрязаната дървесна и храстова растителност директно на място; • Подобряване на видимостта в зоните на кръстовища. Предметът на обществената поръчка е подробно описан в Техническа спецификация.
Internal identifier: 607638
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Машинно косене на тревна растителност с ширина до 1,20 м;
Description: Обособена позиция 1 - Машинно косене на тревна растителност с ширина до 1,20 м; • Основните видове дейности са свързани с косене на пътния банкет; • Подобряване на видимостта в зоните на кръстовища. Предметът на обществената поръчка е подробно описан в Техническа спецификация. ​​​​​​​
Internal identifier: 607646
Main classification (cpv): 77314000 Grounds maintenance services
Lot: LOT-0002
Title: Кастрене и/или отсичане на единични дървета с d по-малък или равен на 25 см и изсичане на храсти с d до 8 см с вкл. шредиране, с ширина до 2 м. и събиране на отпадъчния дървесен чипс.
Description: Обособена позиция 2 - Кастрене и/или отсичане на единични дървета с d по-малък или равен на 25 см и изсичане на храсти с d до 8 см с вкл. шредиране, с ширина до 2 м. и събиране на отпадъчния дървесен чипс. • рязане и кастрене на опасна и суха дървесна растителност; • отстраняване на дървета от общински територии застрашаващи живота и здравето на хората. Почистване на храсти и саморасли дървета; • Осигуряване на габарита на пътя и премахване на опасно надвиснали клони над пътя, опасни за движението по общинските пътища; • Отсичане на единични дървета; • Шредиране на отрязаната дървесна и храстова растителност директно на място; • Подобряване на видимостта в зоните на кръстовища. Предметът на обществената поръчка е подробно описан в Техническа спецификация. ​​​​​​​
Internal identifier: 607654
Main classification (cpv): 77211500 Tree-maintenance services