See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: LICITATIE STIMULATOARE CARDIACE
Description: Achizitie consumabile medicale, 24 loturi. Descriere si cantitati in caietul de sarcini, deoarece acest camp nu permite inserarea tuturor informatiilor. Termenul limita pana la care operatorii economici pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritarea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: X
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: STIMULATOARE CARDIACE MONOCAMERALE
Description: STIMULATOARE CARDIACE MONOCAMERALE
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: STIMULATOARE CARDIACE BICAMERALE VARIANTA A - standard
Description: STIMULATOARE CARDIACE BICAMERALE VARIANTA A - standard
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: STIMULATOARE CARDIACE BICAMERALE VARIANTA B - superior
Description: STIMULATOARE CARDIACE BICAMERALE VARIANTA B - superior
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: STIMULATOARE CARDIACE BICAMERALE VARIANTA C – functii speciale
Description: STIMULATOARE CARDIACE BICAMERALE VARIANTA C – functii speciale
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: DEFIBRILATOARE CARDIACE IMPLANTABILE MONOCAMERALE
Description: DEFIBRILATOARE CARDIACE IMPLANTABILE MONOCAMERALE
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: DEFIBRILATOARE CARDIACE IMPLANTABILE BICAMERALE
Description: DEFIBRILATOARE CARDIACE IMPLANTABILE BICAMERALE
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: DEFIBRILATOARE CARDIACE IMPLANTABILE TRICAMERALE CRT-D TIP A – sonda VS BP
Description: DEFIBRILATOARE CARDIACE IMPLANTABILE TRICAMERALE CRT-D TIP A – sonda VS BP
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: DEFIBRILATOARE CARDIACE IMPLANTABILE TRICAMERALE CRT-D TIP B – sonda VS tetrapolara RMN compatibil
Description: DEFIBRILATOARE CARDIACE IMPLANTABILE TRICAMERALE CRT-D TIP B – sonda VS tetrapolara RMN compatibil
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: DEFIBRILATOARE CARDIACE IMPLANTABILE TRICAMERALE CRT-D TIP C - sonda VS tetrapolara multipoint RMN compatibil
Description: DEFIBRILATOARE CARDIACE IMPLANTABILE TRICAMERALE CRT-D TIP C - sonda VS tetrapolara multipoint RMN compatibil
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: STIMULATOARE CARDIACE PERMANENTE TIP DDDR BIVENTRICULARE VARIANTA A - sonda VS BP
Description: STIMULATOARE CARDIACE PERMANENTE TIP DDDR BIVENTRICULARE VARIANTA A - sonda VS BP
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: STIMULATOARE CARDIACE PERMANENTE TIP DDDR BIVENTRICULARE VARIANTA B – sonda VS tetrapolara RMN compatibil
Description: STIMULATOARE CARDIACE PERMANENTE TIP DDDR BIVENTRICULARE VARIANTA B – sonda VS tetrapolara RMN compatibil
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: STIMULATOARE CARDIACE PERMANENTE TIP DDDR BIVENTRICULARE VARIANTA C- sonda VS tetrapolara multipoint RMN compatibil
Description: STIMULATOARE CARDIACE PERMANENTE TIP DDDR BIVENTRICULARE VARIANTA C- sonda VS tetrapolara multipoint RMN compatibil
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: DISPOZITIV IMPLANTABIL PENTRU MONITORIZARE PE TERMEN LUNG
Description: DISPOZITIV IMPLANTABIL PENTRU MONITORIZARE PE TERMEN LUNG
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: CABLU DE ANALIZOR COMPATIBIL CU DISPOZITIVUL DE INTEROGARE MEDTRONIC
Description: CABLU DE ANALIZOR COMPATIBIL CU DISPOZITIVUL DE INTEROGARE MEDTRONIC
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: CABLU DE ANALIZOR COMPATIBIL CU DISPOZITIVUL DE INTEROGARE ST. JUDE MEDICAL
Description: CABLU DE ANALIZOR COMPATIBIL CU DISPOZITIVUL DE INTEROGARE ST. JUDE MEDICAL
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: SONDE STIMULARE TEMPORARA PENTRU ABORD FEMURAL SAU JUGULAR 6F
Description: SONDE STIMULARE TEMPORARA PENTRU ABORD FEMURAL SAU JUGULAR 6F
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: SONDA DE STIMULARE TEMPORARA CU BALONAS 5F
Description: SONDA DE STIMULARE TEMPORARA CU BALONAS 5F
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: KIT INTRODUCTOR PEEL AWAY CU VALVA
Description: KIT INTRODUCTOR PEEL AWAY CU VALVA
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: GHID METALLIC DIAGNOSTIC HIDROFIL TIP TERUMO 0.035” 50 CM
Description: GHID METALLIC DIAGNOSTIC HIDROFIL TIP TERUMO 0.035” 50 CM
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: PACHET CAMPURI STERILE/KIT CAMP STERIL PENTRU INTERVENTII DE IMPLANT STIMULATOR/DEFIBRILATOR CARDIAC
Description: PACHET CAMPURI STERILE/KIT CAMP STERIL PENTRU INTERVENTII DE IMPLANT STIMULATOR/DEFIBRILATOR CARDIAC
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: KIT PENTRU STIMULARE FIZIOLOGICA CU SONDA FARA LUMEN
Description: KIT PENTRU STIMULARE FIZIOLOGICA CU SONDA FARA LUMEN 21.1-Teaca ghid cu curba fixa pentru stimulare permanenta fascicul his 21.2 - Sonda de stimulare cardiaca permanenta a fasciculului his de diametru redus fara lumen
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: KIT PENTRU STIMULARE FIZIOLOGICA CU SONDA CU STILET
Description: KIT PENTRU STIMULARE FIZIOLOGICA CU SONDA CU STILET 22.1 - Sonda pentru stimulare fiziologica cu stilet 22.2 - Kit de stimulare fiziologica
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: Sonda pentru stimulare endocavitara de ventricul drept cu fixare activa
Description: Sonda pentru stimulare endocavitara de ventricul drept cu fixare activa
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: Soluție antimicrobiană pentru proceduri CIED
Description: Soluție antimicrobiană pentru proceduri CIED
Internal identifier: 24