2. Procedure
Procedure
Title: Grupowe ubezpieczenie na życie dla pracowników Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie oraz członków ich rodzin
Description: Przedmiotem zamówienia jest „Grupowe ubezpieczenie na życie dla pracowników Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie oraz członków ich rodzin”.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66511000 Life insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Grupowe ubezpieczenie na życie dla pracowników Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie oraz członków ich rodzin”.
Options:
Description of the options: brak