2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst Kunstkerstbomen en Kerstdecoraties
Description: De Opdracht betreft het huren van Kunstkerstbomen en Kerstdecoraties die worden geplaatst op Defensielocaties in Nederland. De Opdrachtnemer verhuurt de Kunstkerstbomen en Kerstdecoraties aan Opdrachtgever en levert deze op alle Defensielocaties in Nederland met uitzondering van de Waddeneilanden. Het gaat om volledige ontzorging (huur): Opdrachtnemer draagt jaarlijks zorg voor het leveren, plaatsen, optuigen, aftuigen, verwijderen, transporteren en opslaan van Kunstkerstbomen (inclusief versiering) en Kerstdecoraties (Kerststukken en Guirlandes). Voor de Aanbestedende dienst is het van belang dat Opdrachtnemer een groot, gevarieerd, kwalitatief en representatief assortiment landelijk kan leveren, tegen een constante kwaliteit. Voor een uitvoerige beschrijving van de opdracht wordt verwezen naar het Programma van Eisen opgenomen als bijlage bij deze Leidraad.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: openbare procedure
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39298910 Christmas tree
Additional classification (cpv): 31522000 Christmas tree lights, 39298500 Ornaments, 44812400 Decorating supplies, 45451000 Decoration work
5. Lot
Lot: LOT-0000
632832-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39298910 Kerstboom
Aanvullende classificatie (cpv): 31522000 Kerstboomverlichting, 39298500 Decoratieve voorwerpen, 44812400 Decoratieartikelen, 45451000 Decoratiewerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000