632862-2026 - Competition
Poland – Snow-clearing services – Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Miasta i Gminy Czarny Dunajec w sezonie zimowym 2026-2027
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleZimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Miasta i Gminy Czarny Dunajec w sezonie zimowym 2026-2027
DescriptionZimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Miasta i Gminy Czarny Dunajec w sezonie zimowym 2026-2027 Zamawiający dokonał podziału całości zamówienia na 15 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
Additional classification (cpv): 90630000 Ice-clearing services
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCzęść 1 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Chochołów
DescriptionZimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Chochołów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
LotLOT-0002
TitleCzęść 2 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Ciche
DescriptionZimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Ciche Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
LotLOT-0003
TitleCzęść 3 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Czarny Dunajec
DescriptionZimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Czarny Dunajec Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
LotLOT-0004
TitleCzęść 4 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Czerwienne
DescriptionZimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Czerwienne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
LotLOT-0005
TitleCzęść 5 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Dział
DescriptionZimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Dział Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
LotLOT-0006
TitleCzęść 6 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Koniówka
DescriptionZimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Koniówka Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
LotLOT-0007
TitleCzęść 7 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Odrowąż
DescriptionZimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Odrowąż Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
LotLOT-0008
TitleCzęść 8 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Piekielnik
DescriptionZimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Piekielnik Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
LotLOT-0009
TitleCzęść 9 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Pieniążkowice
DescriptionZimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Pieniążkowice Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
LotLOT-0010
TitleCzęść 10 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Podczerwone
DescriptionZimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Podczerwone Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
LotLOT-0011
TitleCzęść 11 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Podszkle
DescriptionZimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Podszkle Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
LotLOT-0012
TitleCzęść 12 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Ratułów
DescriptionZimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Ratułów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
LotLOT-0013
TitleCzęść 13 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Stare Bystre
DescriptionZimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Stare Bystre Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
LotLOT-0014
TitleCzęść 14 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Wróblówka
DescriptionZimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Wróblówka Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.
LotLOT-0015
TitleCzęść 15 - Zimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Załuczne
DescriptionZimowe utrzymanie dróg gminnych w miejscowości Załuczne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 3 do SWZ.