2. Procedure
Procedure
Title: Levering van sanitaire middelen gemeenten Sittard-Geleen en Heerlen
Description: De aanbesteding ziet toe op het voor iedere gemeente, met één leverancier per perceel, afsluiten van een raamovereenkomst voor de levering van sanitaire middelen. De aanbesteding is verdeeld in twee percelen: - Perceel 1: sanitaire middelen Gemeente Sittard-Geleen. - Perceel 2: sanitaire middelen Gemeente Heerlen. Het is toegestaan om op een of beide percelen in te schrijven. Ieder perceel wordt apart gegund. Gemiddelde historische opdrachtwaarde per jaar ex btw: Gemeente Sittard-Geleen: 435.000 euro. Gemeente Heerlen: 18.650. Voor een kwantitatief afnamebeeld in hardware per gemeente verwijzen wij u naar de prijzenbladen (bijlage 5) waarin informatie m.b.t. aantallen per gemeente per jaar vermeld staat. De aantallen uit het prijzenblad vormen de basis voor de aanbesteding. Deze aantallen zijn echter louter bedoeld om inschrijvingen eenduidig te kunnen vergelijken. Er kunnen hieraan, noch aan aantallen en volumes genoemd in de leidraad, door inschrijvers c.q. toekomstig opdrachtnemer(s) nadrukkelijk geen rechten worden ontleend.
Internal identifier: Z/26/828489
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33760000 Toilet paper, handkerchiefs, hand towels and serviettes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: Levering van sanitaire middelen gemeente Sittard-Geleen
Description: Raamovereenkomst voor de levering van sanitaire middelen aan Gemeente Sittard-Geleen. Gemiddelde historische opdrachtwaarde per jaar ex btw: Gemeente Sittard-Geleen: 435.000 euro. Voor een kwantitatief afnamebeeld in hardware verwijzen wij u naar de prijzenbladen (bijlage 5) waarin informatie m.b.t. aantallen per jaar vermeld staat. De aantallen uit het prijzenblad vormen de basis voor de aanbesteding. Deze aantallen zijn echter louter bedoeld om inschrijvingen eenduidig te kunnen vergelijken. Er kunnen hieraan, noch aan aantallen en volumes genoemd in de leidraad, door inschrijvers c.q. toekomstig opdrachtnemer(s) nadrukkelijk geen rechten worden ontleend.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: N.v.t.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: Levering van sanitaire middelen gemeente Heerlen
Description: Raamovereenkomst voor de levering van sanitaire middelen aan Gemeente Heerlen. Heerlen: 18.626 euro per jaar in euro ex btw. Voor een kwantitatief afnamebeeld in hardware verwijzen wij u naar de prijzenbladen (bijlage 5) waarin informatie m.b.t. aantallen per jaar vermeld staat. Voor een kwantitatief afnamebeeld in verbruik van navullingen verwijzen wij u naar bijlage 8 waarin informatie m.b.t. aantallen per jaar vermeld staat. De aantallen uit het prijzenblad vormen de basis voor de aanbesteding. Deze aantallen zijn echter louter bedoeld om inschrijvingen eenduidig te kunnen vergelijken. Er kunnen hieraan, noch aan aantallen en volumes genoemd in de leidraad, door inschrijvers c.q. toekomstig opdrachtnemer nadrukkelijk geen rechten worden ontleend.
Internal identifier: 2