See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywne dostawy leków, w tym leków z programów lekowych - dogrywka
Description: 1.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków, w tym leków z programów lekowych wraz z użyczeniem sprzętu tj. 2 pomp do prowadzenia znieczulenia metodą docelowego stężenia osoczowego TCL (dotyczy zadania 14 poz.2) na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu. Oferta Wykonawcy musi obejmować pełen zakres zamówienia tj. 100% asortymentu określonego w formularzu asortymentowo-cenowym dla danego zadania. Złożenie oferty nieobejmującej wszystkich pozycji w danym zadaniu, będzie skutkowało jej odrzuceniem jako niezgodnej z warunkami zamówienia. 2.Zamówienie obejmuje 29 zadań (części). Zadania 23 - 29 – leki z programów lekowych, gdzie Zadanie 23 – program lekowy C.89, zadanie 24 – program lekowy B.29, zadanie 25 – program lekowy B.67, zadanie 26 – program lekowy B.70, zadanie 27 – program lekowy B.99, zadanie 28 - program lekowy C.45a, zadanie 29 – program lekowy B.113 3.Szacunkowy wykaz dostaw asortymentu na czas obowiązywania umowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: PN/34/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. ESOMEPRAZOLUM
Description: Szacunkowy wykaz dostaw asortymentu na czas obowiązywania umowy zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie 1
Lot: LOT-0002
Title: 2. AMPHOTERICINUM B
Internal identifier: Zadanie 2
Lot: LOT-0003
Title: 3. ACIDUM ASCORBICUM
Internal identifier: Zadanie 3
Lot: LOT-0004
Title: 4. ROCURONIUM BROMIDUM
Internal identifier: Zadanie 4
Lot: LOT-0005
Title: 5. CHLORPROTHIXENE
Internal identifier: Zadanie 5
Lot: LOT-0006
Title: 6. AMPICILLINUM
Internal identifier: Zadanie 6
Lot: LOT-0007
Title: 7. L-LYSINI HYDROCHLORIDUM + L-ARGININI HYDROCHLORIDUM
Internal identifier: Zadanie 7
Lot: LOT-0008
Title: 8. TIGECYCLINUM
Internal identifier: Zadanie 8
Lot: LOT-0009
Title: 9.IMMUNOGLOBULINUM HUMANUM ANTI-D
Internal identifier: Zadanie 9
Lot: LOT-0010
Title: 10. Koncentrat pierwiastków śladowych do żywienia pozajelitowego w postaci soli organicznych
Internal identifier: Zadanie 10
Lot: LOT-0011
Title: 11. AQUA PRO IRRIGATIONE
Internal identifier: Zadanie 11
Lot: LOT-0012
Title: 12. ACIDUM ZOLEDRONICUM
Internal identifier: Zadanie 12
Lot: LOT-0013
Title: 13. LANDIOLOLI HYDROCHLORIDUM
Internal identifier: Zadanie 13
Lot: LOT-0014
Title: 14. LIDOCAINUM
Internal identifier: Zadanie 14
Lot: LOT-0015
Title: 15. ATORVASTATINUM
Internal identifier: Zadanie 15
Lot: LOT-0016
Title: 16. FERROSI SULFAS + ACIDUM FOLICUM
Internal identifier: Zadanie 16
Lot: LOT-0017
Title: 17. EPOETINUM ALFA
Internal identifier: Zadanie 17
Lot: LOT-0018
Title: 18. Sterylny żel , zawierający 2g lidocainy i 0,05g chlorhexydyny
Internal identifier: Zadanie 18
Lot: LOT-0019
Title: 19. INSULIN ASPART / INSULIN ASPART KRYSTALIZOWANA Z PROTAMINĄ W STOSUNKU 30 / 70
Internal identifier: Zadanie 19
Lot: LOT-0020
Title: 20. NALDEMEDINUM
Internal identifier: Zadanie 20
Lot: LOT-0021
Title: 21. TIMOLOL MALEATE
Internal identifier: Zadanie 21
Lot: LOT-0022
Title: 22. ENOXAPARIN SODIUM
Internal identifier: Zadanie 22
Lot: LOT-0023
Title: 23. SORAFENIBUM
Internal identifier: Zadanie 23
Lot: LOT-0024
Title: 24. OZANIMOD
Internal identifier: Zadanie 24
Lot: LOT-0025
Title: 25. IMMUNOGLOBULINUM HUMANUM
Internal identifier: Zadanie 25
Lot: LOT-0026
Title: 26. DEXAMETHASONUM
Internal identifier: Zadanie 26
Lot: LOT-0027
Title: 27. PASIREOTIDUM
Internal identifier: Zadanie 27
Lot: LOT-0028
Title: 28. OCTREOTIDUM
Internal identifier: Zadanie 28
Lot: LOT-0029
Title: 29. KETOANALOGI AMINOKWASÓW
Internal identifier: Zadanie 29