632893-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i z PSZOK oraz dostarczanie worków
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i z PSZOK oraz dostarczanie worków
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie: - odbierania i zagospodarowania lub przekazania do zagospodarowania uprawnionemu podmiotowi odpadów komunalnych, wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia, pochodzących z nieruchomości położonych na terenie Miasta Mława, na których zamieszkują mieszkańcy; - odbierania zebranych odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych i ich zagospodarowania lub przekazania do zagospodarowania uprawnionemu podmiotowi; - dostarczania worków do selektywnego zbierania odpadów komunalnych frakcji podstawowych (papier; metale, tworzywa sztuczne i odpady opakowaniowe wielomateriałowe; szkło; bioodpady) właścicielom nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, zabudowanych budynkami jednorodzinnymi, w tym wydawanie dodatkowych worków na żądanie uprawnionych; - dostarczania Zamawiającemu worków do selektywnego zbierania odpadów odzieży oraz odpadów tekstylnych w celu zaopatrzenia wszystkich właścicieli nieruchomości wnoszących na rzecz gminy opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Realizacja zamówienia odbywać się będzie zgodnie z powszechnie obowiązującym prawem oraz aktami prawa miejscowego. Wykonawca jest zobowiązany do wykonywania wszystkich obowiązków zawartych w postanowieniach SWZ i Umowy, a także zachowania należytej staranności w trakcie całego okresu realizacji zamówienia.
Internal identifier: GKM.271.47.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services, 90511200 Household-refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90533000 Waste-tip management services, 19640000 Polythene waste and refuse sacks and bags, 18930000 Sacks and bags
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy i z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych oraz dostarczanie worków do selektywnego zbierania odpadów komunalnych
Additional classification (cpv): 90511200 Household-refuse collection services, 90511000 Refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90533000 Waste-tip management services, 19640000 Polythene waste and refuse sacks and bags, 18930000 Sacks and bags
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje korzystania z prawa opcji.