2. Procedure
Procedure
Title: Služby úklidu a čištění
Description: Předmětem veřejné zakázky jsou komplexní úklidové a čistící služby spočívající v provádění pravidelného i nepravidelného úklidu a čištění.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Předběžné oznámení zadávacího řízení bylo odesláno k uveřejnění nejméně 35 dnů a nejvýše 12 měsíců přede dnem odeslání oznámení o zahájení zadávacího řízení.
Main features of the procedure: Zadavatel zahajuje otevřené řízení odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení, kterým vyzývá neomezený počet dodavatelů k podání nabídky. Zadavatel s účastníky zadávacího řízení o podaných nabídkách nejedná. Dodavatelé předkládají doklady o kvalifikaci v nabídce.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Additional classification (cpv): 90919200 Office cleaning services, 98341130 Janitorial services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: VZ