632909-2026 - Competition
Poland – Angioplasty supplies – DZP.242.412.2026; Dostawa stentów siateczkowych dla Ponadregionalnego Centrum Chirurgii Endowaskularnej
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DZP.242.412.2026; Dostawa stentów siateczkowych dla Ponadregionalnego Centrum Chirurgii Endowaskularnej
Description: DZP.242.412.2026; Dostawa stentów siateczkowych dla Ponadregionalnego Centrum Chirurgii Endowaskularnej- 1 zadanie (1 pakiet) szczegółowo opisany w Załączniku nr 2A do SWZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33111730 Angioplasty supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: DZP.242.412.2026; Dostawa stentów siateczkowych dla Ponadregionalnego Centrum Chirurgii Endowaskularnej- 1 zadanie (pakiet) szczegółowo opisany w Załączniku nr 2A do SWZ
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje wznowień i opcji