2. Procedure
Procedure
Title: Bedrijfsafvalverwerking
Description: De huidige overeenkomst voor bedrijfsafvalverwerking eindigt op 1 januari 2027. De gemeente Purmerend wenst tijdig een nieuwe overeenkomst af te sluiten voor de inzameling, het transport, de verwerking en/of vernietiging van bedrijfsafval afkomstig van gemeentelijke locaties. De opdracht omvat tevens gecertificeerde vernietiging van datadragers en andere vertrouwelijke informatiedragers, het leveren en beheren van inzamelmiddelen/ afzetcontainers, het beschikbaar stellen van een digitaal afvalverwerkingsportaal, advisering op het gebied van verduurzaming en circulaire doelstellingen, alsmede de mogelijkheid tot het afnemen van aanvullende diensten op afroep. De omvang van de opdracht is gebaseerd op de in de aanbestedingsstukken opgenomen indicatieve totale uitgaven over het jaar 2025 voor reguliere en aanvullende dienstverlening. Deze uitgaven zijn uitsluitend bedoeld om inschrijvers een indicatie van de omvang van de opdracht te geven. Aan de vermelde uitgaven en hoeveelheden kunnen geen rechten worden ontleend. De daadwerkelijke afname kan gedurende de looptijd van de overeenkomst variëren. De raming is opgesteld op basis van historische uitgaven, verwachte marktontwikkelingen en de beoogde omvang van de dienstverlening onder de nieuwe overeenkomst.
Internal identifier: Zaak 969714
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging contractduur
Titel: Bedrijfsafvalverwerking
Interne identificatiecode: Zaak 969714
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging contractduur