633037-2026 - Competition
Poland – Firefighting vehicles – Dostawa średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego dla zadania „Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego GBA dla OSP w Chociczu”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego dla zadania „Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego GBA dla OSP w Chociczu”
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczego-gaśniczego dla zadania „Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego GBA dla OSP w Chociczu”, zgodnym z Standardem Samochodu ratowniczo gaśniczego GBA 2/16 z dnia 3 lipca 2025. 2. Szczegółowy opis wymagań techniczno-użytkowych, funkcjonalnych oraz minimalnych parametrów konstrukcyjnych dla zamawianego pojazdu określony został w Załączniku nr 1a do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia - OPZ).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: nie jest planowane