2. Procedure
Procedure
Title: 51380| Revitalisatie centrale energievoorziening en binnenruimte PI Krimpen te Krimpen a/d IJssel
Description: PI Krimpen wordt de komende jaren volledig gerevitaliseerd. Dit gebeurt in vier aanbestedingsdelen, te weten: • Deelproject 1 Renovatie leefafdelingen en DIOO (in uitvoering) • Deelproject 2 Dakbedekking, PV panelen en buitenruimte • Deelproject 3 Vervangen beveiligingsinstallaties • Deelproject 4 Centrale energievoorziening en binnenruimte (dit project) Deelproject 4 bestaat uit werkzaamheden aan de energieopwekking en bijbehorende installaties. Daarnaast omvat het deelproject de revitalisatie van diverse binnenruimten en kantoorruimten. Overzicht algemene kenmerken Oppervlakte: circa 28.800 m2 bvo Disciplines: bouw, constructie, E&W, data
Internal identifier: 51380
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1