633056-2026 - Competition
Czechia – Industrial kitchen equipment – Snížení energetické náročnosti gastroprovozu - Základní škola Bechyně, Školní 293 – dodávka gastro zařízení
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleSnížení energetické náročnosti gastroprovozu - Základní škola Bechyně, Školní 293 – dodávka gastro zařízení
DescriptionPředmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební úpravy školní kuchyně v ZŠ Školní v Bechyni. V předmětu veřejné zakázky jde o úplné a bezvadné kompletní provedení všech, dodávek, stavebních a montážních prací vč. dodávek potřebných materiálů, zařízení nezbytných pro řádné dokončení provozuschopného díla a dále provedení všech činností, jejichž provedení je pro řádné dokončení díla nezbytné (např. zařízení staveniště, bezpečností opatření apod.).
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39314000 Industrial kitchen equipment
Additional classification (cpv): 39222000 Catering supplies, 39221180 Cooking utensils
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierN006/26/V00029322 Dodávka gastro