633106-2026 - Competition
Poland – Computer equipment and supplies – Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Uniwersytetu w Białymstoku (III)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Uniwersytetu w Białymstoku (III)
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego w ilościach i wymaganiach określonych w „Opisie przedmiotu zamówienia” (załącznik nr 1 do SWZ), oraz „Szczegółowym formularzu cenowym” (załącznik nr 3 do SWZ).
Internal identifier: Dzp.2510.23.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego w ilościach i wymaganiach określonych w „Opisie przedmiotu zamówienia” dla Wydziału Chemii
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego w ilościach i wymaganiach określonych w „Opisie przedmiotu zamówienia” dla Wydziału Informatyki
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego w ilościach i wymaganiach określonych w „Opisie przedmiotu zamówienia” dla Wydziału Filologicznego
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie 6