633114-2026 - Competition
Bulgaria – Print finishing services – ИЗБОР НА ОПЕРАТОР ЗА ОТПЕЧАТВАНЕ И ДОСТАВКА НА ВАУЧЕРИ ЗА ХРАНА ЗА ПЕРСОНАЛА НА МБАЛ „Д-Р ТОТА ВЕНКОВА” АД - ГАБРОВО
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: ИЗБОР НА ОПЕРАТОР ЗА ОТПЕЧАТВАНЕ И ДОСТАВКА НА ВАУЧЕРИ ЗА ХРАНА ЗА ПЕРСОНАЛА НА МБАЛ „Д-Р ТОТА ВЕНКОВА” АД - ГАБРОВО
Description: „Избор на оператор за отпечатване и доставка на ваучери за храна за персонала в МБАЛ „Д-р Тота Венкова АД” Услугата, предмет на възлагане в настоящата поръчка е: Осигуряване за срок от 12 месеца на храна за персонала на МБАЛ “Д-р Тота Венкова” АД чрез ваучери за храна. Изпълнението на поръчката следва да се осъществява чрез ежемесечно отпечатване и доставка на ваучери за храна от “оператор” по смисъла на §. 1, т. 2 от ДР на Наредба № 7 на МТСП и МФ, а именно: Отпечатване и доставяне на ваучери за храна за осигуряване на безплатна храна по Наредба № 11/21.12.2005г на МТСП и МЗ; с прогнозна номинална стойност за срок от 12 месеца - 138 000 евро
Internal identifier: 607268
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79821000 Print finishing services
5. Lot
Lot: LOT-0001