633197-2026 - Competition
Poland – Credit granting services – Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotowego w wysokości 6 000 000,00 zł
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotowego w wysokości 6 000 000,00 zł
Description: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotowego w wysokości 6 000 000,00 zł (słownie: sześć milionów złotych), z przeznaczeniem na: a) finansowanie planowanego deficytu budżetu w kwocie 3 527 272,73 zł (słownie: trzy miliony pięćset dwadzieścia siedem tysięcy dwieście siedemdziesiąt dwa złote 73/100), b) na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu emisji papierów wartościowych oraz zaciągniętych kredytów w kwocie 2 472 727,27 zł (słownie: dwa miliony czterysta siedemdziesiąt dwa tysiące siedemset dwadzieścia siedem złotych 27/100).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66113000 Credit granting services
5. Lot
Lot: LOT-0001