633232-2026 - Competition
Poland – Bars, rods, wire and profiles used in construction – Dostawa prętów ze stali w gat. ST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 271-2.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa prętów ze stali w gat. ST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 271-2.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa prętów ze stali w gat. ST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania. Rodzaj i ilości zadań szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik Nr 2 do SWZ.
Internal identifier: 702600893
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44330000 Bars, rods, wire and profiles used in construction
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 - Dostawa prętów ze stali w gat. ST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 271-2
Description: Zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ
Internal identifier: Zadanie nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 - Dostawa prętów ze stali w gat. ST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 271-2
Internal identifier: Zadanie nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3 - Dostawa prętów ze stali w gat. ST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 271-2
Internal identifier: Zadanie nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4 - Dostawa prętów ze stali w gat. ST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 271-2
Internal identifier: Zadanie nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5 - Dostawa prętów ze stali w gat. ST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 271-2
Internal identifier: Zadanie nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6 - Dostawa prętów ze stali w gat. ST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 271-2
Internal identifier: Zadanie nr 6