See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Szakmai eszközök beszerzése
Description: 1-4. részben: Különböző szakmai eszközök vétele az RRF-2.2.2-23-2023-00006 azonosítószámú projekt keretében, négy részben, a teljesítési helyszínre történő szállítással, beüzemeléssel (részletesen a szerződés tervezetben) Ajánlatkérő előírja, hogy az adott részen belül valamennyi tételre kell ajánlatot adni. Érvénytelen annak az Ajánlattevőnek az ajánlata, aki a rész valamennyi tételére nem tesz ajánlatot. Az ajánlati ár (a szerződés nettó összértéke) tartalmazza a szerződésszerű teljesítéshez szükséges valamennyi költséget és ellenértéket, bármilyen jogátadás ellenértékét, ezért Ajánlattevő más jogcímen további ellenérték felszámítására nem jogosult, további költségek megtérítését semmilyen jogcímen nem igényelheti. Csak új eszköz ajánlható meg, használt eszköz, anyag és fogyóeszköz, alkatrész, utángyártott, felújított más ezzel egyenértékűen előállított termék nem szerepelhet az ajánlatban. Az ilyen megajánlást tartalmazó ajánlatot ajánlatkérő érvénytelennek nyilvánítja. Az uniós termékekre vonatkozó követelményeket harmonizáló uniós jogszabályok hatálya alá tartozó megajánlott eszközöknek rendelkezni kell CE megfelelőségi jelöléssel. A megajánlott eszközöknek per-, teher- és igénymenteseknek kell lenniük. Az ajánlatban a megajánlott terméket konkrétan nevesíteni kell. Valamennyi termék gyártmányát és a típusát az ajánlatban kötelező feltüntetni és ennek elmaradása – hiánypótlás lehetősége nélkül – az ajánlat érvénytelenségét vonja maga után. Ajánlattevő csatolja arra vonatkozó nyilatkozatát, hogy a termék forgalomba hozatalához szükséges valamennyi engedéllyel rendelkezik. Ajánlattevőnek a megajánlott eszközökre 12 hónap jótállást kell biztosítani. A beszerzendő áru bármely elemének, paraméterének tekintetében bármely név, konkrét megjelölés - akár a felhívásban, akár a dokumentációban, akár a kiegészítésekben - a termék jellegének egyértelmű és pontos meghatározása érdekében történt, és minden esetben a „vagy azzal egyenértékű" kitétel a termék neve mellett irányadó. Az egyenértékűség bizonyítása az Ajánlatban Ajánlattevő feladata. Az igazolásnak alkalmasnak kell lennie arra, hogy abból Ajánlatkérő kétséget kizáró módon meg tudja állapítani az egyenértékűséget. Az egyenértékűség igazolását a műszaki-szakmai dokumentáció követelményeinek megfeleltetve kérjük rögzíteni. Részletesen a szerződés tervezetben és mellékleteiben valamint a műszaki-szakmai specifikációban. II.1.2. ponthoz: További CPV kódok: 39000000-2 42000000-6
Internal identifier: EKR000221652026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Konyhai szakmai eszközök
Description: Konyhai eszközök vétele az RRF-2.2.2-23-2023-00006 azonosítószámú projekt keretében a Székesfehérvári SZC Deák Ferenc Technikum és Szakképző Iskola részére. Különböző konyhai eszközök, főzést segítő eszközök, mechanikus és elektromos konyhai gépek, felszerelések az alábbiak szerint: 1 aknás fritou 2 db Asztali címkenyomtató 5 db Áruszállító kézi kocsi 2 db Asztali húslazító, Rostlazító-hússzövő gép 1 db Asztali húsörlőgép 1 db Professzionális spirálkaros dagasztógép 3 db Asztali habverő-dagasztó krémkeverő gép 4 db Bár- és turmixgép 1 db Címkenyomtatós mérleg 1 db Kutter 2 db Egyetemes konyhagép 1 db Elektromos rostlap 2 db Evőeszköztartó 2 db Fagylaltgép 1 db Felvágott, sajt szeletelő gép 1 db Flambírozó kocsi 2 db Italhűtő 1 db Jégdaráló 1 db Jéggép 1 db Kávéfőzőgép 4 db Kávéfőzőgép 1 db Kávéörlőgép 1 db Spirálkaros dagasztógép 3 db Kenyérpirító 1 db Szervizkocsi 1 db Mosogatókosár szállító kocsi 1 db Raktári mérleg 1 db Indukciós főzőlap 24 db Gördíthető készüléktartó szekrény 1 db Mosógép 1 db Professzionális pürésítő, krémesítő, habosító gép 1 db Szőnyeg- és padlótisztító gép 1 db Sokkoló hűtő-fagyasztó 2 db Porszívó 4 db Önkiszolgáló salátahűtő kocsi 1 db Fedeles hulladék- és moslékgyűjtő 1 db Tálcatároló kocsi 4 db Kosár kivezető asztal 1 db Gördíthető munkaasztal 1 db Gördíthető munkaasztal 3 db Munkaasztal 1 db Munkaasztal 1 db Ital melegítő -melegentartó adagolóval 2 db Sous-vide gép, sous vide vízfürdő 3 db Sütemény kínálópult 2 db Sütőlap 2 db Szalamander 1 db Belsőkamrás vákuumcsomagoló gép 1 db Tálcazáró gép 1 db Tányér melegentartó szállítókocsi 1 db Terasz BBQ smoker 1 db Pizza kemence 1 db Konyhai multifunkciós gép, thermomix 1 db Turmixgép-blender 1 db Üvegajtós hűtő 2 db Vákuumfóliázó 5 db Zöldségszeletelő gép 1 db Mindösszesen 119 db. különféle konyhai, háztartási eszköz. Különböző szakmai eszközök vétele az RRF-2.2.2-23-2023-00006 azonosítószámú projekt keretében, négy részben, a teljesítési helyszínre történő szállítással, beüzemeléssel (részletesen a szerződés tervezetben) Ajánlatkérő előírja, hogy az adott részen belül valamennyi tételre kell ajánlatot adni. Érvénytelen annak az Ajánlattevőnek az ajánlata, aki a rész valamennyi tételére nem tesz ajánlatot. Az ajánlati ár (a szerződés nettó összértéke) tartalmazza a szerződésszerű teljesítéshez szükséges valamennyi költséget és ellenértéket, bármilyen jogátadás ellenértékét, ezért Ajánlattevő más jogcímen további ellenérték felszámítására nem jogosult, további költségek megtérítését semmilyen jogcímen nem igényelheti. Csak új eszköz ajánlható meg, használt eszköz, anyag és fogyóeszköz, alkatrész, utángyártott, felújított más ezzel egyenértékűen előállított termék nem szerepelhet az ajánlatban. Az ilyen megajánlást tartalmazó ajánlatot ajánlatkérő érvénytelennek nyilvánítja. Az uniós termékekre vonatkozó követelményeket harmonizáló uniós jogszabályok hatálya alá tartozó megajánlott eszközöknek rendelkezni kell CE megfelelőségi jelöléssel. A megajánlott eszközöknek per-, teher- és igénymenteseknek kell lenniük. Az ajánlatban a megajánlott terméket konkrétan nevesíteni kell. Valamennyi termék gyártmányát és a típusát az ajánlatban kötelező feltüntetni és ennek elmaradása – hiánypótlás lehetősége nélkül – az ajánlat érvénytelenségét vonja maga után. Ajánlattevő csatolja arra vonatkozó nyilatkozatát, hogy a termék forgalomba hozatalához szükséges valamennyi engedéllyel rendelkezik. Részletesen a szerződés tervezetben és mellékleteiben valamint a műszaki-szakmai specifikációban Ajánlattevőnek a megajánlott eszközökre 12 hónap jótállást kell biztosítani. A beszerzendő áru bármely elemének, paraméterének tekintetében bármely név, konkrét megjelölés - akár a felhívásban, akár a dokumentációban, akár a kiegészítésekben - a termék jellegének egyértelmű és pontos meghatározása érdekében történt, és minden esetben a „vagy azzal egyenértékű" kitétel a termék neve mellett irányadó. Az egyenértékűség bizonyítása az Ajánlatban Ajánlattevő feladata. Az igazolásnak alkalmasnak kell lennie arra, hogy abból Ajánlatkérő kétséget kizáró módon meg tudja állapítani az egyenértékűséget. Az egyenértékűség igazolását a műszaki-szakmai dokumentáció követelményeinek megfeleltetve kérjük rögzíteni. Részletesen a szerződés tervezetben és mellékleteiben valamint a műszaki-szakmai specifikációban 1-3. részek esetében: A közbeszerzési dokumentumokban részenként kiadott „….ajánlati_ártáblázat” elnevezésű xls fájl táblázat teljes körű kitöltése szükséges. Különösen felhívjuk a figyelmet, hogy a táblázat „Megajánlott eszközök” munkalap „Ajánlattevő által megajánlott eszköz paraméterei” oszlop kitöltése valamennyi tétel esetében kötelező, nem elegendő a táblázat „Specifikáció” oszlopában szereplő tulajdonságokra vonatkozó egyszerű nyilatkozat (így például nem elegendő.: „Ugyanaz” „Egyező” „Igen” nyilatkozatok). Minden további vizsgálat nélkül érvénytelennek minősíthető az az ajánlat, amely akár részben, akár egészben nem felel meg Ajánlatkérő ezen elvárásának. Kérjük a közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott – ajánlatadással érintett részre vonatkozó – „….ajánlati_ártáblázat” elnevezésű xls fájl „Főösszesítő” munkalapjának 13. sorában megjelölt „1. Eszközbeszerzés költségei nettó” sorban előírásra kitöltött összeget, mint ajánlati árat a felolvasólapon megadni. A főösszesítőben megjelenő nettó összesen értéknek meg kell egyeznie továbbá a táblázat „Megajánlott eszközök” munkalapon „Díj nettó összesen HUF” oszlopának az „Összesen” sorában meghatározott értékkel. A táblázat az egységárak kitöltésével automatikusan megjeleníti a további értékeket.
Internal identifier: EKR000221652026/1
Main classification (cpv): 39000000 Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products
Lot: LOT-0002
Title: Oktatási ágazat szakmai eszközök
Description: Oktatási eszközök vétele az RRF-2.2.2-23-2023-00006 azonosítószámú projekt keretében a Székesfehérvári SZC Bugát Pál Technikum részére. Különböző oktatásban használt szakmai eszközök, bútorzatok, felszerelések az alábbiak szerint: Hűtőszekrény 1 db Összerakható tornaláda 1 db Fektetőágy tároló ajtóval 1 db Csoportszőnyeg 4 db Fektetőágy közepes méretű - többféle színben 24 db Fektetőágy-szállítókeret közepes 2 db Színes bölcsődei asztal 3 db Karfás színes faszék 12 db Négy fakkos játéktároló 4 db Műanyagdobozos tárolószekrény 4 db Közlekedési játékszőnyeg 1 db Szekrénysor - óvodai 1 db Zárt 2 ajtós szekrény magas 2 db Nyitott magaspolcos szekrény 4 db Öltözői pad 4 db Bölcsis öltöző 2 db Öltözőszekrény 4 db Szekrénysor - bölcsődei 1 db Háromrészes térelválasztó szekrény 4 db Gyógyszerszekrény 2 db Pelenkázó szekrény 2 db Pelenkázó polc 2 db Fogmosópohár és törölközőtartó 2 db Térelválasztó falak 6 db Óvodai szék (óvoda) 12 db Kanapé 2 db Gyermekülőke alacsonyabb (bölcsöde) 12 db Gyermekülőke magasabb (óvoda) 12 db Körasztal favázzal - óvoda 2 db Tanári szék 2 db Tanulói szék 36 db Tanulói asztal 18 db Tanári asztal 2 db Fürdőszobablokk 1 db Konyhablokk beépített eszközökkel 1 db Álló fogas 4 db Pelenkázó pult bölcsődei öltözőbe pelenkázó szivaccsal 1 db Óvodai galéria 1 db Szekrény műanyag fiókokkal 4 db Babaágy 4 db Babaágyba matrac 4 db Hempergő 1 db Tanulói szék - csoportmunkához 16 db Tanulói asztal - csoportmunkához 16 db Zsámoly 12 db Babzsákfotel 12 db Szivacsülőke készlet citromasztallal 1 db Mindösszesen 269 db. Különböző szakmai eszközök vétele az RRF-2.2.2-23-2023-00006 azonosítószámú projekt keretében, négy részben, a teljesítési helyszínre történő szállítással, beüzemeléssel (részletesen a szerződés tervezetben) Ajánlatkérő előírja, hogy az adott részen belül valamennyi tételre kell ajánlatot adni. Érvénytelen annak az Ajánlattevőnek az ajánlata, aki a rész valamennyi tételére nem tesz ajánlatot. Az ajánlati ár (a szerződés nettó összértéke) tartalmazza a szerződésszerű teljesítéshez szükséges valamennyi költséget és ellenértéket, bármilyen jogátadás ellenértékét, ezért Ajánlattevő más jogcímen további ellenérték felszámítására nem jogosult, további költségek megtérítését semmilyen jogcímen nem igényelheti. Csak új eszköz ajánlható meg, használt eszköz, anyag és fogyóeszköz, alkatrész, utángyártott, felújított más ezzel egyenértékűen előállított termék nem szerepelhet az ajánlatban. Az ilyen megajánlást tartalmazó ajánlatot ajánlatkérő érvénytelennek nyilvánítja. Az uniós termékekre vonatkozó követelményeket harmonizáló uniós jogszabályok hatálya alá tartozó megajánlott eszközöknek rendelkezni kell CE megfelelőségi jelöléssel. A megajánlott eszközöknek per-, teher- és igénymenteseknek kell lenniük. Az ajánlatban a megajánlott terméket konkrétan nevesíteni kell. Valamennyi termék gyártmányát és a típusát az ajánlatban kötelező feltüntetni és ennek elmaradása – hiánypótlás lehetősége nélkül – az ajánlat érvénytelenségét vonja maga után. Ajánlattevő csatolja arra vonatkozó nyilatkozatát, hogy a termék forgalomba hozatalához szükséges valamennyi engedéllyel rendelkezik. Részletesen a szerződés tervezetben és mellékleteiben valamint a műszaki-szakmai specifikációban Ajánlattevőnek a megajánlott eszközökre 12 hónap jótállást kell biztosítani. A beszerzendő áru bármely elemének, paraméterének tekintetében bármely név, konkrét megjelölés - akár a felhívásban, akár a dokumentációban, akár a kiegészítésekben - a termék jellegének egyértelmű és pontos meghatározása érdekében történt, és minden esetben a „vagy azzal egyenértékű" kitétel a termék neve mellett irányadó. Az egyenértékűség bizonyítása az Ajánlatban Ajánlattevő feladata. Az igazolásnak alkalmasnak kell lennie arra, hogy abból Ajánlatkérő kétséget kizáró módon meg tudja állapítani az egyenértékűséget. Az egyenértékűség igazolását a műszaki-szakmai dokumentáció követelményeinek megfeleltetve kérjük rögzíteni. Részletesen a szerződés tervezetben és mellékleteiben valamint a műszaki-szakmai specifikációban 1-3. részek esetében: A közbeszerzési dokumentumokban részenként kiadott „….ajánlati_ártáblázat” elnevezésű xls fájl táblázat teljes körű kitöltése szükséges. Különösen felhívjuk a figyelmet, hogy a táblázat „Megajánlott eszközök” munkalap „Ajánlattevő által megajánlott eszköz paraméterei” oszlop kitöltése valamennyi tétel esetében kötelező, nem elegendő a táblázat „Specifikáció” oszlopában szereplő tulajdonságokra vonatkozó egyszerű nyilatkozat (így például nem elegendő.: „Ugyanaz” „Egyező” „Igen” nyilatkozatok). Minden további vizsgálat nélkül érvénytelennek minősíthető az az ajánlat, amely akár részben, akár egészben nem felel meg Ajánlatkérő ezen elvárásának. Kérjük a közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott – ajánlatadással érintett részre vonatkozó – „….ajánlati_ártáblázat” elnevezésű xls fájl „Főösszesítő” munkalapjának 13. sorában megjelölt „1. Eszközbeszerzés költségei nettó” sorban előírásra kitöltött összeget, mint ajánlati árat a felolvasólapon megadni. A főösszesítőben megjelenő nettó összesen értéknek meg kell egyeznie továbbá a táblázat „Megajánlott eszközök” munkalapon „Díj nettó összesen HUF” oszlopának az „Összesen” sorában meghatározott értékkel. A táblázat az egységárak kitöltésével automatikusan megjeleníti a további értékeket.
Internal identifier: EKR000221652026/2
Lot: LOT-0003
Title: Egészségügyi szakmai eszközök
Description: Egészségügyi szakmai eszközök vétele az RRF-2.2.2-23-2023-00006 azonosítószámú projekt keretében a Székesfehérvári SZC Bugát Pál Technikum részére. Egészségügyi szakmai eszközök (demonstrációs és oktatást segítő egyéb eszközök, orvostechnikai eszközök) a következők szerint: Betegápolási tanbábu 4 db Gyakorló kar artéria szúrásához 2 db Vénapunkciós és injekciós kar haladóknak, világos bőrű 6 db Nasogastricus intubációs modell 1 db Stoma gondozási modell 1 db i.m. injekciós modell 2 db Injekció modell, izomba 2 db Beöntés modell 1 db Katéterezési modell készlet - NŐI/FÉRFI 2 db Csecsemő katéterezési modell ( fiú és lány) 1 db Felfekvés( dekubitusz) tréner 1 db Sebimitációs készlet 2 db Születési modell 1 db Öregségi szimulációs öltözék L (165 - 175cm) 1 db Sebellátás és kötözési technikák gyakorló modell 1 db Basic Life Support Simulator 2 db Oktató defibrillátor 3 db Életmentési baba elektronikával - újraélesztés oktatására szolgáló torzó 2 db EKG 12 csatornás 2 db Online Auscultation Training System (Institutional License – 3 years) - 3 éves licensz 1 db Otoszkóp LED 1 db Perfuzor fecskendős infúziós pumpa 1 db Mérleg, állványos, digitális 1 db 12 csatornás arrythmia szimulátorhoz huzat 1 db Többcélú Kardio-pulmonáris újraélesztõ és részletes betegápolás baba 1 db Elektromos betegemelő 1 db Csontváz, 5-ágú fém állvánnyal 1 db Elektromos betegágy, gördíthető 3 db Antidecubitus matrac / felfekvés matrac (BÚTOR) 3 db Kórtermi ágyelválasztó függöny - paraván, teleszkópos (BÚTOR) 2 db Kombinált éjjeliszekrény (fém) 3 db Kórtermi, várótermi szék festett-karfás (BÚTOR) 3 db Kétajtós, üveges, zárható szekrény 2 db Kétajtós, polcos szekrény (BÚTOR) 2 db Kétrészes négyajtós szekrény (BÚTOR) 2 db Fiókos szekrény (BÚTOR) 2 db Kétajtós szekrény (BÚTOR) 2 db Gyógyszerosztó kocsi 3 db Kötözőkocsi 2 db Mindösszesen: 74 db 1-4. részben: Különböző szakmai eszközök vétele az RRF-2.2.2-23-2023-00006 azonosítószámú projekt keretében, négy részben, a teljesítési helyszínre történő szállítással, beüzemeléssel (részletesen a szerződés tervezetben) Ajánlatkérő előírja, hogy az adott részen belül valamennyi tételre kell ajánlatot adni. Érvénytelen annak az Ajánlattevőnek az ajánlata, aki a rész valamennyi tételére nem tesz ajánlatot. Az ajánlati ár (a szerződés nettó összértéke) tartalmazza a szerződésszerű teljesítéshez szükséges valamennyi költséget és ellenértéket, bármilyen jogátadás ellenértékét, ezért Ajánlattevő más jogcímen további ellenérték felszámítására nem jogosult, további költségek megtérítését semmilyen jogcímen nem igényelheti. Csak új eszköz ajánlható meg, használt eszköz, anyag és fogyóeszköz, alkatrész, utángyártott, felújított más ezzel egyenértékűen előállított termék nem szerepelhet az ajánlatban. Az ilyen megajánlást tartalmazó ajánlatot ajánlatkérő érvénytelennek nyilvánítja. Az uniós termékekre vonatkozó követelményeket harmonizáló uniós jogszabályok hatálya alá tartozó megajánlott eszközöknek rendelkezni kell CE megfelelőségi jelöléssel. A megajánlott eszközöknek per-, teher- és igénymenteseknek kell lenniük. Az ajánlatban a megajánlott terméket konkrétan nevesíteni kell. Valamennyi termék gyártmányát és a típusát az ajánlatban kötelező feltüntetni és ennek elmaradása – hiánypótlás lehetősége nélkül – az ajánlat érvénytelenségét vonja maga után. Ajánlattevő csatolja arra vonatkozó nyilatkozatát, hogy a termék forgalomba hozatalához szükséges valamennyi engedéllyel rendelkezik. Ajánlattevőnek a megajánlott eszközökre 12 hónap jótállást kell biztosítani. A beszerzendő áru bármely elemének, paraméterének tekintetében bármely név, konkrét megjelölés - akár a felhívásban, akár a dokumentációban, akár a kiegészítésekben - a termék jellegének egyértelmű és pontos meghatározása érdekében történt, és minden esetben a „vagy azzal egyenértékű" kitétel a termék neve mellett irányadó. Az egyenértékűség bizonyítása az Ajánlatban Ajánlattevő feladata. Az igazolásnak alkalmasnak kell lennie arra, hogy abból Ajánlatkérő kétséget kizáró módon meg tudja állapítani az egyenértékűséget. Az egyenértékűség igazolását a műszaki-szakmai dokumentáció követelményeinek megfeleltetve kérjük rögzíteni. Részletesen a szerződés tervezetben és mellékleteiben valamint a műszaki-szakmai specifikációban 1-3. részek esetében: A közbeszerzési dokumentumokban részenként kiadott „….ajánlati_ártáblázat” elnevezésű xls fájl táblázat teljes körű kitöltése szükséges. Különösen felhívjuk a figyelmet, hogy a táblázat „Megajánlott eszközök” munkalap „Ajánlattevő által megajánlott eszköz paraméterei” oszlop kitöltése valamennyi tétel esetében kötelező, nem elegendő a táblázat „Specifikáció” oszlopában szereplő tulajdonságokra vonatkozó egyszerű nyilatkozat (így például nem elegendő.: „Ugyanaz” „Egyező” „Igen” nyilatkozatok). Minden további vizsgálat nélkül érvénytelennek minősíthető az az ajánlat, amely akár részben, akár egészben nem felel meg Ajánlatkérő ezen elvárásának. Kérjük a közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott – ajánlatadással érintett részre vonatkozó – „….ajánlati_ártáblázat” elnevezésű xls fájl „Főösszesítő” munkalapjának 13. sorában megjelölt „1. Eszközbeszerzés költségei nettó” sorban előírásra kitöltött összeget, mint ajánlati árat a felolvasólapon megadni. A főösszesítőben megjelenő nettó összesen értéknek meg kell egyeznie továbbá a táblázat „Megajánlott eszközök” munkalapon „Díj nettó összesen HUF” oszlopának az „Összesen” sorában meghatározott értékkel. A táblázat az egységárak kitöltésével automatikusan megjeleníti a további értékeket. II.2.2. ponthoz: további CPV kód: 39000000-2
Internal identifier: EKR000221652026/3
Lot: LOT-0004
Title: Fémmegmunkáló kézi szerszámok
Description: Fémmegmunkáló kézi szerszámok vétele az RRF-2.2.2-23-2023-00006 azonosítószámú projekt keretében a Székesfehérvári SZC Vajda János Technikum részére. Fémmegmunkáló kéziszerszámok: Oszlopos fúró 6 db Satus satupad 6 db Elektromos lemezvágó 6 db Kézi karos lemezolló 1 db Szegmenses lemezhajlító 1 db Kézi lemezhengerítő 1 db Szerszámkészlet 6 db Szerszámszekrény 6 db Mindösszesen 33 db 1-4. részben: Különböző szakmai eszközök vétele az RRF-2.2.2-23-2023-00006 azonosítószámú projekt keretében, négy részben, a teljesítési helyszínre történő szállítással, beüzemeléssel (részletesen a szerződés tervezetben) Ajánlatkérő előírja, hogy az adott részen belül valamennyi tételre kell ajánlatot adni. Érvénytelen annak az Ajánlattevőnek az ajánlata, aki a rész valamennyi tételére nem tesz ajánlatot. Az ajánlati ár (a szerződés nettó összértéke) tartalmazza a szerződésszerű teljesítéshez szükséges valamennyi költséget és ellenértéket, bármilyen jogátadás ellenértékét, ezért Ajánlattevő más jogcímen további ellenérték felszámítására nem jogosult, további költségek megtérítését semmilyen jogcímen nem igényelheti. Csak új eszköz ajánlható meg, használt eszköz, anyag és fogyóeszköz, alkatrész, utángyártott, felújított más ezzel egyenértékűen előállított termék nem szerepelhet az ajánlatban. Az ilyen megajánlást tartalmazó ajánlatot ajánlatkérő érvénytelennek nyilvánítja. Az uniós termékekre vonatkozó követelményeket harmonizáló uniós jogszabályok hatálya alá tartozó megajánlott eszközöknek rendelkezni kell CE megfelelőségi jelöléssel. A megajánlott eszközöknek per-, teher- és igénymenteseknek kell lenniük. Az ajánlatban a megajánlott terméket konkrétan nevesíteni kell. Valamennyi termék gyártmányát és a típusát az ajánlatban kötelező feltüntetni és ennek elmaradása – hiánypótlás lehetősége nélkül – az ajánlat érvénytelenségét vonja maga után. Ajánlattevő csatolja arra vonatkozó nyilatkozatát, hogy a termék forgalomba hozatalához szükséges valamennyi engedéllyel rendelkezik. Ajánlattevőnek a megajánlott eszközökre 12 hónap jótállást kell biztosítani. A beszerzendő áru bármely elemének, paraméterének tekintetében bármely név, konkrét megjelölés - akár a felhívásban, akár a dokumentációban, akár a kiegészítésekben - a termék jellegének egyértelmű és pontos meghatározása érdekében történt, és minden esetben a „vagy azzal egyenértékű" kitétel a termék neve mellett irányadó. Az egyenértékűség bizonyítása az Ajánlatban Ajánlattevő feladata. Az igazolásnak alkalmasnak kell lennie arra, hogy abból Ajánlatkérő kétséget kizáró módon meg tudja állapítani az egyenértékűséget. Az egyenértékűség igazolását a műszaki-szakmai dokumentáció követelményeinek megfeleltetve kérjük rögzíteni. Részletesen a szerződés tervezetben és mellékleteiben valamint a műszaki-szakmai specifikációban 4. részben kérjük a 4_rész_Vajda elnevezésű mappában található valamennyi szakmai dokumentáció kitöltését: - 4_rész_RRF_Kézi_szerszámok word fájl esetében kérjük a szakmai minimumkövetelménynek való megfelelés alátámasztásául csatolni a kitöltött, nyomtatott, aláírt ajánlattevői nyilatkozatot pdf valamint szerkeszthető változatban is, - 4_rész_Vajda_ajánlati_ártábla xls fájl esetében kérjük kitölteni, nyomtatni, aláírni – szkennelt pdf formátumban valamint szerkeszthető formátumban is csatolni.
Internal identifier: EKR000221652026/4
Main classification (cpv): 42000000 Industrial machinery