633290-2026 - Competition
Cyprus – Refuse and waste related services – Η Παροχή Υπηρεσιών για την αποκομιδή, μεταφορά και απόρριψη σκυβάλων από την κοινότητα Κοκκινοτριμιθιάς, Παλιομετόχου, Μάμμαρη, Αγίων Τριμιθιάς, Δένειας και Μενοίκου της Επαρχίας Λευκωσίας
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleΗ Παροχή Υπηρεσιών για την αποκομιδή, μεταφορά και απόρριψη σκυβάλων από την κοινότητα Κοκκινοτριμιθιάς, Παλιομετόχου, Μάμμαρη, Αγίων Τριμιθιάς, Δένειας και Μενοίκου της Επαρχίας Λευκωσίας
DescriptionΗ Παροχή Υπηρεσιών για την αποκομιδή, μεταφορά και απόρριψη σκυβάλων από την κοινότητα Κοκκινοτριμιθιάς, Παλιομετόχου, Μάμμαρη, Αγίων Τριμιθιάς, Δένειας και Μενοίκου της Επαρχίας Λευκωσίας
Internal identifierΣ.Υ,Κ,/ ΕΞΑΠΟΛΙΣ 06 /2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
LotLOT-0001