633332-2026 - Competition
Bulgaria – Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services – „Зимно поддържане и снегопочистване на пътища от общинската мрежа на Община Куклен по Маршрут № 1“
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Зимно поддържане и снегопочистване на пътища от общинската мрежа на Община Куклен по Маршрут № 1“
Description: Зимно поддържане и снегопочистване на пътища от общинската мрежа на Община Куклен по Маршрут № 1 : с. Лясково - с. Яврово - с. Добралък - общински път PDV3016 - от км 9+100. Дължина – 18200 метра. Настоящата обществена поръчка включва в себе си извършване на дейности по почистване от сняг, лед и третиране на общинска пътна мрежа на територията на Община Куклен един маршрут за оперативни зимни сезони 2026 – 2027 г. и 2027 г. – 2028 г. и превеждане на същите в състояние за безопасна експлоатация при зимни условия. Основните дейности, предмет на поръчката са: снегопочистване на пътищата от общинската пътна мрежа на Община Куклен; третиране с пясък и/или смеси на пътищата от общинската пътна мрежа на Община Куклен.
Internal identifier: 602941
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001