633348-2026 - Competition
Bulgaria – Signalling flares, rain rockets, fog signals and pyrotechnic articles – „Доставка на барутни заряди и пиротехнически изделия за авиационна техника“, чрез сключване на рамково споразумение.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на барутни заряди и пиротехнически изделия за авиационна техника“, чрез сключване на рамково споразумение.
Description: Сключване на рамково споразумение за срок от 48 месеца за доставка на барутни заряди и пиротехнически изделия за авиационна техника, който включват барутни заряди и пиротехнически изделия, осигуряващи работата на катапултните кресла К-36ДМ, К-36Л, VS-1 BRI, защитен пилотски шлем 3Ш-5А, 3Ш-5МКВ-2 и ЗШ-7АП, други възли и агрегати на въздухоплавателни средства.
Internal identifier: 594886
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 24613000 Signalling flares, rain rockets, fog signals and pyrotechnic articles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 1 036 pieces