See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Acord Cadru de furnizare medicamente antineoplazice si imunomodulatoare la Spital Municipal Orastie 2026-2030.
Description: Acord cadru de furnizare de medicamente antineoplazice si imunomodulatoare la Spitalul Municipal Orastie 2026-2030 , din municipiul Orăștie, județul Hunedoara . Termenul de raspuns al autoritatii la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare in a-11-a zi de la data limita de depunere a ofertelor . Solicitarea de clarificari poate fi adresata autoritatii contractante cu cel mult 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor .
Internal identifier: 5808334 / 2026 / 4
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33652000 Antineoplastic and immunomodulating agents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Acidum zolendronicum 4 mg/ml
Description: Acidum zolendronicum 4 mg/ml - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -1000 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Atezolizumabum 1200 mg
Description: Atezolizumabum 1200 mg - Cantitate minima acord cadru - 1 flacon, Cantitate maxima acord cadru - 72 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Bevacizumabum
Description: Bevacizumabum 100 mg - cantitate minima acord cadru - 1 flacon, cantitate maxima acord cadru - 1000 flacoane. Bevacizumabum 400 mg - 1000 flacoane -cantitate minima acord cadru - 1 flacon, cantitate maxima acord cadru - 1000 flacoane. Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecven se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Cabazitaxelum 60 mg
Description: Cabazitaxelum 60 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -90 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Calcii folinas 100 mg
Description: Calcii folinas 100 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -5000 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Calcii folinas 200 mg
Description: Calcii folinas 200 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -5000 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Calcii folinas 350 mg
Description: Calcii folinas 350 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -4000 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Carboplatinum
Description: Carboplatinum 150 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -1000 flacoane . Carboplatinum 450 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -1000 flacoane . Carboplatinum 600 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -500 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Cetuximabum 100 mg
Description: Cetuximabum 100 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -1000 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Cisplatinum
Description: Cisplatinum 1 mg/ml 25 ml - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -200 flacoane . Cisplatinum 1 mg/ml 50 ml - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -500 flacoane . Cisplatinum 1 mg/ml 100 ml - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -200 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Cyclophosphamidum 200 mg
Description: Cyclophosphamidum 200 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -500 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Dacarbazinum 200 mg
Description: Dacarbazinum 200 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -1000 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Docetaxelum 20 mg/ml x 1 ml
Description: Docetaxelum 20 mg/ml x 1 ml - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -1000 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Docetaxelum 20 mg/ml x 4 ml
Description: Docetaxelum 20 mg/ml x 4 ml - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -1000 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: Docetaxelum 20 mg/ml x 6 ml
Description: Docetaxelum 20 mg/ml x 6 ml - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -700 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: Docetaxelum 20 mg/ml x 8 ml
Description: Docetaxelum 20 mg/ml x 8 ml - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -1000 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: Doxorubicinum
Description: Doxorubicinum 10 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -500 flacoane . Doxorubicinum 20 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -500 flacoane . Doxorubicinum 50 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -500 flacoane . ; Doxorubicinum 100 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -500 flacoane . ; Doxorubicinum 200 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -500 flacoane . ; Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .;
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: Doxorubicinum lipozomal 2 mg/ml x 10 ml
Description: Doxorubicinum lipozomal 2 mg/ml x 10 ml - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -500 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: Durvalumabum
Description: Durvalumabum 120 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -100 flacoane . Durvalumabum 500 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -500 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini . ;
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: Epirubicinum
Description: Epirubicinum 20 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -200 flacoane . Epirubicinum 50 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -500 flacoane . ; Epirubicinum 100 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -200 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini . ;
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: Etoposidum
Description: Etoposidum 100 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -200 flacoane . ; Etoposidum 200 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -200 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini ..
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: Filgrastimum
Description: Filgrastimum 30 MU - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -400 flacoane . ; Filgrastimum 48 MU - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -300 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini ..
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: Fluorouracilum 1000 mg
Description: Fluorouracilum 1000 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -10.000 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: Gemcitabinum
Description: Gemcitabinum 200 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru - 100 flacoane . Gemcitabinum 1000 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -1000 flacoane . Gemcitabinum 2000 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru - 300 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini . .
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: Ifosfamidum 1 g
Description: Ifosfamidum 1 g - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -300 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: Irinotecanum 100 mg
Description: Irinotecanum 100 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -1000 flacoane ; Irinotecanum 300 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -500 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: Mesnum 400 mg x 15 fiole
Description: Mesnum 400 mg x 15 fiole - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -500 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: Nivolumabum
Description: Nivolumabum 10 mg/ml flacon a 4 ml - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -300 flacoane . Nivolumabum 10 mg/ml flacon a 10 ml - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -600 flacoane . Nivolumabum 10 mg/ml flacon a 12 ml - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -200 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini . ;
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: Paclitaxelum
Description: Paclitaxelum 100 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -1000 flacoane . Paclitaxelum 300 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -1000 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini . ;
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: Panitumumabum
Description: Panitumumabum 100 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -300 flacoane . ; Panitumumabum 400 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -300 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini . .
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Title: Pegfilgrastimum 6 mg
Description: Pegfilgrastimum 6 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -200 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: Mitoxantronum 20 mg
Description: Mitoxantronum 20 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -100 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: Pemetrexedum 500 mg
Description: Pemetrexedum 500 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -380 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: Topotecamum
Description: Topotecamum 1 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -300 flacoane . ; Topotecamum 4 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -300 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Title: Trastuzumabum 150 mg
Description: Trastuzumabum 150 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -200 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Title: Trastuzumabum emtansinum
Description: Trastuzumabum emtansinum 100 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -50 flacoane . Trastuzumabum emtansinum 160 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -40 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0037
Title: Vincristinum 1 mg
Description: Vincristinum 1 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -1000 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0038
Title: Vinorelbinum
Description: Vinorelbinum 10 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -500 flacoane ; Vinorelbinum 50 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -250 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini ..
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0039
Title: Pertuzumabum 420 mg
Description: Pertuzumabum 420 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -110 flacoane Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 39
Lot: LOT-0040
Title: Pembrolizumabum 25 mg/ml
Description: Pembrolizumabum 25 mg/ml - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -1000 flacoane. Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0041
Title: Ramucirumabum 100 mg
Description: Ramucirumabum 100 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -300 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 41
Lot: LOT-0042
Title: Bleomycinum sulfas 15000 UI
Description: Bleomycinum sulfas 15000 UI - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -200 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 42
Lot: LOT-0043
Title: Temsirolimusum 30 mg
Description: Temsirolimusum 30 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -350 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 43
Lot: LOT-0044
Title: Trabectedinum
Description: Trabectedinum 0,25 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -200 flacoane . Trabectedinum 1 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -180 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 44
Lot: LOT-0045
Title: Afliberceptum
Description: Afliberceptum 100 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -200 flacoane . Afliberceptum 200 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -100 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini ..
Internal identifier: 45
Lot: LOT-0046
Title: Oxaliplatinum
Description: Oxaliplatinum 50 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -1000 flacoane . Oxaliplatinum 100 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -1000 flacoane . Oxaliplatinum 200 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -1000 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini . .
Internal identifier: 46
Lot: LOT-0047
Title: Avelumabum 20 mg/ml
Description: Avelumabum 20 mg/ml - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -300 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 47
Lot: LOT-0048
Title: Cemiplimabum 350 mg
Description: Cemiplimabum 350 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -60 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 48
Lot: LOT-0049
Title: Vaccin BCG
Description: Vaccin BCG - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -1000 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 49
Lot: LOT-0050
Title: Irinotecanum Liposomal 4,3 mg/ml
Description: Irinotecanum Liposomal 4,3 mg/ml - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -250 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 50
Lot: LOT-0051
Title: Ipilimumabum 50 mg
Description: Ipilimumabum 50 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -70 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 51
Lot: LOT-0052
Title: Ipilimumabum 200 mg
Description: Ipilimumabum 200 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -18 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 52
Lot: LOT-0053
Title: Sacituzumab Govitecan 200 mg
Description: Sacituzumab Govitecan 200 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -200 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 53
Lot: LOT-0054
Title: Paclitaxelum 5 mg/100 mg
Description: Paclitaxelum 5 mg/100 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -400 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 54
Lot: LOT-0055
Title: Trastuzumabum deruxtecanum 100 mg
Description: Trastuzumabum deruxtecanum 100 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -150 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 55
Lot: LOT-0056
Title: Tebentafusp 100 mg/0,5ml
Description: Tebentafusp 100 mg/0,5ml - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -20 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 56
Lot: LOT-0057
Title: Eribulinum 0,44mg/ml x 2 ml
Description: Eribulinum 0,44mg/ml x 2 ml - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -1000 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 57
Lot: LOT-0058
Title: Tremelimumabum 20 mg/ml
Description: Tremelimumabum 20 mg/ml - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -11 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 58
Lot: LOT-0059
Title: Amivantamabum
Description: Amivantamabum 350 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -70 flacoane . Amivantamabum 1600 mg - Cantitate minima Acord cadru 1 flacon , cantitate maxima Acord cadru -30 flacoane . Cantitatile aferente celui mai mic si celui mai mare contract subsecvent se regasesc in caietul de sarcini .
Internal identifier: 59