Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34510000 Ships
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Splitsko-dalmatinska županija (HR035)
Country: Croatia
Additional information: Ponuditelj se obvezuje izvršiti dostavu brodica o vlastitom trošku, a bez dodatnih troškova za naručitelja, u luke koje odredi naručitelj, sukladno točki 11.3.1. tehničke specifikacije.
Value