633409-2026 - Competition
Sweden – Food, beverages, tobacco and related products – Leverans av dagligvaror till vård- och omsorgstagare i ordinärt boende
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Leverans av dagligvaror till vård- och omsorgstagare i ordinärt boende
Description: Offentlig upphandling av ett ramavtal avseende beställning, plock, och leveranser av dagligvaror till vård- och omsorgstagare i ordinärt boende.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128880:Lot:1