See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Javno naročilo za dobavo konvencionalnega, ekološkega in po shemi kakovosti pridelanega prehrambnega blaga za potrebe MNZJU
Description: Dobava konvencionalnega, ekološkega in po shemi kakovosti pridelanega prehrambnega blaga za potrebe MNZJU
Internal identifier: 430-727/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: SLADICE IN SLAŠČIČARSKO PECIVO ZA OP TACEN, PD NA SKALCI IN SO GOTENICA
Description: SLADICE IN SLAŠČIČARSKO PECIVO ZA OP TACEN, PD NA SKALCI IN SO GOTENICA
Internal identifier: 553866
Additional classification (cpv): 15812000 Pastry goods and cakes
Lot: LOT-0002
Title: SLADICE IN SLAŠČIČARSKO PECIVO - ZMRZNJEN PROGRAM - ZA OP TACEN
Description: SLADICE IN SLAŠČIČARSKO PECIVO - ZMRZNJEN PROGRAM - ZA OP TACEN
Internal identifier: 553867
Additional classification (cpv): 15896000 Deep-frozen products
Lot: LOT-0003
Title: ZAČIMBE OP TACEN, PD NA SKALCI IN SO GOTENICA
Description: ZAČIMBE OP TACEN, PD NA SKALCI IN SO GOTENICA
Internal identifier: 553868
Additional classification (cpv): 15870000 Condiments and seasonings
Lot: LOT-0004
Title: KRUH IN PECIVO OP TACEN, PD NA SKALCI IN SO GOTENICA
Description: KRUH IN PECIVO OP TACEN, PD NA SKALCI IN SO GOTENICA
Internal identifier: 553869
Additional classification (cpv): 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
Lot: LOT-0005
Title: ZMRZNJENE GOBE, ZELENJAVA IN SADJE ZA OP TACEN, PD NA SKALCI IN SO GOTENICA
Description: ZMRZNJENE GOBE, ZELENJAVA IN SADJE ZA OP TACEN, PD NA SKALCI IN SO GOTENICA
Internal identifier: 553870
Additional classification (cpv): 15331170 Frozen vegetables
Lot: LOT-0006
Title: RIBE IN MORSKI SADEŽI OP TACEN, PD NA SKALCI IN SO GOTENICA
Description: RIBE IN MORSKI SADEŽI OP TACEN, PD NA SKALCI IN SO GOTENICA
Internal identifier: 553871
Additional classification (cpv): 15200000 Prepared and preserved fish
Lot: LOT-0007
Title: BIO MLEČNI IZDELKI OP TACEN, PD NA SKALCI IN SO GOTENICA
Description: BIO MLEČNI IZDELKI OP TACEN, PD NA SKALCI IN SO GOTENICA
Internal identifier: 553872
Additional classification (cpv): 15500000 Dairy products
Lot: LOT-0008
Title: BIO ZAMRZNJENA ZELENJAVA IN SADJE ZA OP TACEN, PD NA SKALCI IN SO GOTENICA
Description: BIO ZAMRZNJENA ZELENJAVA IN SADJE ZA OP TACEN, PD NA SKALCI IN SO GOTENICA
Internal identifier: 553873
Lot: LOT-0009
Title: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI ZA OP TACEN, PD NA SKALCI IN SO GOTENICA
Description: PERUTNINSKO MESO IN IZDELKI ZA OP TACEN, PD NA SKALCI IN SO GOTENICA
Internal identifier: 553874
Additional classification (cpv): 15112000 Poultry
Lot: LOT-0010
Title: EKO KRUH IN EKO PECIVO ZA OP TACEN
Description: EKO KRUH IN EKO PECIVO ZA OP TACEN
Internal identifier: 553875
Lot: LOT-0011
Title: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE ZA OP TACEN, SO GOTENICA IN PD NA SKALCI
Description: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE ZA OP TACEN, SO GOTENICA IN PD NA SKALCI
Internal identifier: 553876
Additional classification (cpv): 03220000 Vegetables, fruits and nuts