2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka endoskopické techniky pro ORL včetně pozáručního servisu
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka zdravotnických prostředků, záruční servis, pozáruční servis. Uzavřeny budou smlouva kupní a servisní na pozáruční servis. Nabízené zařízení musí splňovat minimální technické parametry uvedené v technické specifikaci, příloha č. 2 Zadávací dokumentace. Veřejná zakázka není rozdělená na části ve smyslu ustanovení § 35 ZZVZ.
Internal identifier: PZ-2026-0000414
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33168000 Endoscopy, endosurgery devices
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments, 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment, 33162000 Operating theatre devices and instruments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Veškeré vyhrazené změny závazků ze smlouvy jsou zapracovány a jednoznačně vymezeny v návrzích smluv, příloha č. 4 a č. 5 ZD.