2. Procedure
Procedure
Title: Beheerdersdiensten
Description: De gemeente wil graag ontzorgd worden met betrekking tot beheerdersdiensten. De werkzaamheden omvatten o.a.: - Leveren van flexibele huismeesterdiensten - Bestellen van materialen - Uitvoeren van kleine reparaties - Helpen met verhuizingen - Actie nemen bij calamiteiten - Zorgen dat opvanglocaties schoon en georganiseerd blijven - Bewoners helpen binnen het redelijke, dit is zowel praktisch als administratief - Voor de toekomst kan gevraagd worden om huur te berekenen en te innen voor statushouders of voor Oekraïners indien de regelgeving verandert. Zie aanbestedingsdocument.
Internal identifier: 1091986
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98341140 Caretaker services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Perceel 1
Description: Het betreft één opdracht.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Na afloop van de overeenkomst, kan deze eventueel verlengd worden.