633451-2026 - Competition
Bulgaria – Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products – „Доставка и монтаж на обзавеждане за нуждите на звената към Дейност „Социални услуги”Свиленград, за районни полицейски инспектори от РУ Свиленград към ОДМВР-Хасково и за нуждите на МКБППМН”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка и монтаж на обзавеждане за нуждите на звената към Дейност „Социални услуги”Свиленград, за районни полицейски инспектори от РУ Свиленград към ОДМВР-Хасково и за нуждите на МКБППМН”
Description: Предмет на настоящата поръчка е избор на изпълнител за: доставка и монтаж на обзавеждане за нуждите на звената към Дейност „Социални услуги”Свиленград - ДЦДТМУ и ДЦПЛУ-СГ , за районни полицейски инспектори от РУ Свиленград към ОДМВР-Хасково и за нуждите на и за нуждите на МКБППМН /Местна комисия за борба с противообществените прояви на пълнолетните и непълнолетните/. Доставката и монтажа на обзавеждането включва: 1. За Дейност „Социални услуги”Свиленград: - за ДЦДТМУ- 1 бр. болнично легло Хоспис /електрическо/; - за ДЦПЛУ-СГ – 2 бр. метални шкафове за документи; 2. За районни полицейски инспектори от РУ Свиленград към ОДМВР-Хасково: - посетителски стол – 20 бр. -директорски стол-15 бр. - офис бюро -15 бр. -контейнер с колела - 15 бр. - етажерка /открита/- 8 бр. 3. За нуждите на МКБППМН гр. Свиленград: - посетителски стол- 50 бр. - сгъваем кетъринг стол -200 бр.
Internal identifier: 607305
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39000000 Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products
5. Lot
Lot: LOT-0001