2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywne dostawy odczynników chemicznych i laboratoryjnych producenta Sigma Aldrich lub równoważny dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 12 miesięcy
Description: Sukcesywne dostawy odczynników chemicznych i laboratoryjnych producenta Sigma Aldrich lub równoważny dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 12 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający zestawienie ilościowe odczynników będzie obejmował formularz specyfikacji asortymentowo - cenowej, która będzie stanowiła jednocześnie formularz kalkulacji ceny oferty oraz ogólnodostępny katalog (dalej Katalog) zamieszczony na stronie internetowej producenta Sigma Aldrich lub równoważny zawierający zestawienie odczynników nieuwzględnionych w specyfikacji asortymentowo – cenowej, a objętych przedmiotem zamówienia. W związku ze wskazaniem w dokumentach zamówienia nazwy producenta odczynników, ich numerów katalogowych lub innych oznaczeń wskazujących na producenta odczynników, Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych, czemu w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszy w odpowiednich miejscach dodanie wyrazów „lub równoważne”, „lub rozwiązanie równoważne” lub innego określenia informującego o dopuszczeniu rozwiązania równoważnego, z jednoczesnym określeniem kryteriów stosowanych w celu oceny równoważności
Previous notice: 33605-2026
Internal identifier: RZP/PN/67/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zamawiający na podstawie art. 138 Pzp skrócił termin składania ofert gdyż opublikowano wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89 Pzp, zawierające wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnych ogłoszeń informacyjnych, które zostały przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej w dniu 14.01.26 r., a następnie opublikowane i zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego w dniu 16.01.26 r.: „Komputery”, nr ogłoszenia: 11/2026, 32652-2026
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696300 Chemical reagents
Additional classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Sukcesywne dostawy odczynników chemicznych i laboratoryjnych producenta Sigma Aldrich lub równoważny dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 12 miesięcy