633495-2026 - Competition
Sweden – Cleaning services – Eventstäd
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Eventstäd
Description: Lunds kommun bjuder in intresserade Leverantörer att inkomma med Anbud avseende Upphandling av lokalvård i samband med evenemang samt reguljär lokalvård på helger, kvällar och röda dagar för specifika objekt i Kommunen, i enlighet med de krav och villkor som framgår av Upphandlingsdokumenten.
Internal identifier: KS 2026/0677
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000