See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawy produktów leczniczych, gazów medycznych, płynów infuzyjnych oraz materiałów do prowadzenia terapii nerkozastępczej wraz z dzierżawą aparatu nerkozastępczego
Description: Przedmiotem zamówienia są zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych, gazów medycznych, płynów infuzyjnych oraz materiałów do prowadzenia terapii nerkozastępczej wraz z dzierżawą aparatu nerkozastępczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Arkusz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz załącznik nr 3 Parametry techniczne aparatu do ciągłych terapii nerkozastępczych (dotyczy części nr 59).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Art.138 ust.4
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Antybiotyki
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są zakup i sukcesywne dostawy produktów leczniczych, gazów medycznych, płynów infuzyjnych oraz materiałów do prowadzenia terapii nerkozastępczej wraz z dzierżawą aparatu nerkozastępczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Arkusz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz załącznik nr 3 Parametry techniczne aparatu do ciągłych terapii nerkozastępczych (dotyczy części nr 59).
Options:
Description of the options: nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Title: Neuroleptyki
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Title: Wyrób medyczny
Lot: LOT-0006
Title: Leki różne
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Lot: LOT-0011
Title: Insuliny
Lot: LOT-0012
Title: Środki odurzające, psychotropowe i prekursory
Lot: LOT-0013
Lot: LOT-0014
Title: Odczynniki laboratoryjne
Lot: LOT-0015
Title: Lek znieczulający miejscowo
Lot: LOT-0016
Lot: LOT-0017
Title: Witaminy
Lot: LOT-0018
Lot: LOT-0019
Lot: LOT-0020
Title: Leki przeczyszczające
Lot: LOT-0021
Lot: LOT-0022
Lot: LOT-0023
Title: Antykoagulanty
Lot: LOT-0024
Lot: LOT-0025
Lot: LOT-0026
Title: Środki cieniujące
Lot: LOT-0027
Lot: LOT-0028
Lot: LOT-0029
Title: Albuminy ludzkie
Lot: LOT-0030
Title: Anestetyki
Lot: LOT-0031
Title: Albuminy lidzkie
Lot: LOT-0032
Title: Immunoglobuliny
Lot: LOT-0033
Title: Preparaty wapnia
Lot: LOT-0034
Lot: LOT-0035
Title: Wyroby medyczne
Lot: LOT-0036
Lot: LOT-0037
Title: Żywienie dojelitowe i preparaty żywieniowe
Lot: LOT-0038
Lot: LOT-0039
Lot: LOT-0040
Lot: LOT-0041
Title: Leki różne, żywienie pozajelitowe, żywienie dojelitowe, płyny infuzyjne
Lot: LOT-0042
Lot: LOT-0043
Title: Gazy medyczne
Additional classification (cpv): 24111500 Medical gases
Lot: LOT-0044
Lot: LOT-0045
Title: Preparaty żywieniowe
Lot: LOT-0046
Lot: LOT-0047
Lot: LOT-0048
Lot: LOT-0049
Lot: LOT-0050
Lot: LOT-0051
Lot: LOT-0052
Title: Leki przeciwpadaczkowe
Lot: LOT-0053
Title: Wyroby medyczne do diagnostyki
Lot: LOT-0054
Lot: LOT-0055
Lot: LOT-0056
Lot: LOT-0057
Title: Płyny infuzyjne i do irygacji
Additional classification (cpv): 33692000 Medical solutions
Lot: LOT-0058
Lot: LOT-0059
Title: Terapia nerkozastępcza
Additional classification (cpv): 33181000 Renal support devices
Lot: LOT-0060
Title: Materiały hemostatyczne
Lot: LOT-0061
Title: Mleko modyfikowane