633525-2026 - Competition
Belgium – Architectural, construction, engineering and inspection services – Aanstelling multidisciplinair ontwerpteam De Nieuwe Vliet
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Aanstelling multidisciplinair ontwerpteam De Nieuwe Vliet
Description: De Aanbestedende Overheid, Zorggroep Orion, wenst over te gaan tot de aanstelling van een Ontwerpteam welke gelast wordt met een multidisciplinaire Studieopdracht tot het ontwerp van een innovatief zorgwooncomplex voor mensen met dementie, te realiseren in de nabijheid van het gerealiseerde Pioniersgebouw gelegen aan het station van Turnhout (Vliegenier). Het betreft een multidisciplinaire totaal studieopdracht met betrekking tot architectuur, stabiliteit, technieken, akoestiek, veiligheidscoördinatie, (zorg-)tuinaanleg en andere studies met oog op het ontwerp van een innovatief nieuw te bouwen woonzorgconcept voor mensen met dementie, voorlopig genaamd de “Vliegenier”, en eventuele bijhorende functies zoals keuken, cafetaria en onthaal alsook nieuwe functies en/of woonvormen ter ondersteuning van het beoogde zorgcontinuüm en optimalisatie van de financiële rentabiliteit van de site. We verwijzen naar de selectieleidraad in bijlage.
Internal identifier: PPP17N-297/6036/2026297
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Hoogdringendheid
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026297 1_1