See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Izbira dobavitelja električne energije v občini Gorenja vas - Poljane za obdobje od 1.1.2027 do 31.12.2029
Description: Predmetno javno naročilo se izvaja kot skupno javno naročilo za potrebe Občine Gorenja vas - Poljane, Krajevne skupnosti Gorenja vas, Krajevne skupnosti Poljane, Krajevne skupnosti Javorje, Krajevne skupnosti Sovodenj, Krajevne skupnosti Trebija, Krajevne skupnosti Lučine in Zavoda Poljanska dolina (v nadaljevanju skupaj: naročniki). Naročniki so za izvedbo postopka skupnega javnega naročila pooblastili Občino Gorenja vas - Poljane (v nadaljevanju: pooblaščeni naročnik), ki v njihovem imenu in za njihov račun vodi in izvede postopek oddaje javnega naročila v obsegu danih pooblastil. Javno naročilo je razdeljeno na osem (8) sklopov. Posamezni sklop predstavlja dobavo električne energije za merilna mesta posameznega naročnika. Posamezni naročnik bo z izbranim ponudnikom za svoj sklop sklenil samostojno pogodbo o dobavi električne energije. Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava električne energije za obdobje od 1. 1. 2027 do 31. 12. 2029 za merilna mesta naročnikov, vključenih v predmetno skupno javno naročilo.
Internal identifier: JN-79444
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Občina Gorenja vas - Poljane
Internal identifier: 554107
Additional classification (cpv): 09310000 Electricity
Lot: LOT-0002
Title: Krajevna skupnost Gorenja vas
Internal identifier: 554108
Lot: LOT-0003
Title: Krajevna skupnost Poljane
Internal identifier: 554109
Lot: LOT-0004
Title: Krajevna skupnost Javorje
Internal identifier: 554110
Lot: LOT-0005
Title: Krajevna skupnost Sovodenj
Internal identifier: 554111
Lot: LOT-0006
Title: Krajevna skupnost Trebija
Internal identifier: 554112
Lot: LOT-0007
Title: Krajevna skupnost Lučine
Internal identifier: 554113
Lot: LOT-0008
Title: Zavod Poljanska dolina
Internal identifier: 554114