633544-2026 - Competition
Poland – Ammonia – ZAKUP WODY AMONIAKALNEJ O STĘŻENIU 24% ±0,9% CZYSTOŚCI TECHNICZNEJ DLA INSTALACJI SCR BLOKÓW ENERGETYCZNYCH WRAZ Z TRANSPORTEM W ILOŚCI 18 508 TON
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ZAKUP WODY AMONIAKALNEJ O STĘŻENIU 24% ±0,9% CZYSTOŚCI TECHNICZNEJ DLA INSTALACJI SCR BLOKÓW ENERGETYCZNYCH WRAZ Z TRANSPORTEM W ILOŚCI 18 508 TON
Description: ZAKUP WODY AMONIAKALNEJ O STĘŻENIU 24% ±0,9% CZYSTOŚCI TECHNICZNEJ DLA INSTALACJI SCR BLOKÓW ENERGETYCZNYCH WRAZ Z TRANSPORTEM W ILOŚCI 18 508 TON Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Części II SWZ.
Internal identifier: NLU-SD.2100.4.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 24413000 Ammonia
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: ZAKUP WODY AMONIAKALNEJ O STĘŻENIU 24% ±0,9% CZYSTOŚCI TECHNICZNEJ DLA INSTALACJI SCR BLOKÓW ENERGETYCZNYCH WRAZ Z TRANSPORTEM W ILOŚCI 18 508 TON - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Części II SWZ.
Options:
Description of the options: Nie dotyczy