633596-2026 - Competition
Poland – Construction work – Przebudowa linii SN: GPZ Karczówka - Piekoszów od bramki nr 512 do słupa nr. 13 oraz do słupa nr. 2 przed bramką rozłącznikową nr 156 w miejscowości Wincentów, gm. Piekoszów, GPZ Karczówka - Jaworznia od słupa nr 72 do słupa nr 97 w miejscowości Jaworznia, gm. Chęciny - RE Kielce PK30%.
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Przebudowa linii SN: GPZ Karczówka - Piekoszów od bramki nr 512 do słupa nr. 13 oraz do słupa nr. 2 przed bramką rozłącznikową nr 156 w miejscowości Wincentów, gm. Piekoszów, GPZ Karczówka - Jaworznia od słupa nr 72 do słupa nr 97 w miejscowości Jaworznia, gm. Chęciny - RE Kielce PK30%.
Description: Zgodnie z SWZ wraz z załącznikami
Internal identifier: POST/DYS/OSK/GZ/03242/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1 Przebudowa linii SN GPZ Karczówka - Piekoszów od bramki nr 512 do słupa nr. 13 oraz do słupa nr. 2 przed bramką rozłącznikową nr 156 w miejscowości Wincentów, gm. Piekoszów - RE Kielce PK30%.
Description: Zgodnie z SWZ oraz załącznikami
Internal identifier: Część nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2 Przebudowa linii SN GPZ Karczówka - Jaworznia od słupa nr 72 do słupa nr 97 w miejscowości Jaworznia, gm. Chęciny - RE Kielce PK30%.
Internal identifier: Część nr 2