2. Procedure
Procedure
Title: QMMO26-4313 - Raamovereenkomst voor levering en installatie van labomeubilair en zuurkasten voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven, UZ Leuven, Bio-Incubator NV, Flanders Make vzw en Instituut voor Tropische Geneeskunde
Description: QMMO26-4313 - Raamovereenkomst voor levering en installatie van labomeubilair en zuurkasten voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven, UZ Leuven, Bio-Incubator NV, Flanders Make vzw en Instituut voor Tropische Geneeskunde
Internal identifier: QMMO26-4313
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39180000 Laboratory furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1