633618-2026 - Competition
Croatia – Construction work – Nabava izrade projektne dokumentacije s projektantskim nadzorom i izvođenje radova obnove potresom oštećenih stambeno – poslovnih zgrada u Zagrebu- Blok Svačić
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
TitleNabava izrade projektne dokumentacije s projektantskim nadzorom i izvođenje radova obnove potresom oštećenih stambeno – poslovnih zgrada u Zagrebu- Blok Svačić
DescriptionPredmet nabave je izrada projektne dokumentacije s projektantskim nadzorom i izvođenje radova cjelovite, konstrukcijske i nekonstrukcijske obnove 13 potresom oštećenih zgrada u Zagrebu – Blok Svačić kako je uređeno Zakonom o obnovi, Programom mjera, Zakonom o gradnji te vezanim propisima kojima se uređuje obnova kao i propisima kojima se uređuje obavljanje poslova i djelatnosti prostornog uređenja i gradnje te svakoj naknadnoj izmjeni i dopuni tih propisa. Opseg aktivnosti ugovaratelja uključuje: 1. projektiranje i projektantski nadzor:  • cjelovita obnova zgrade  • konstrukcijska obnova zgrade • poravak nekonstrukcijskih elemenata zgrada 2. izvođenje radova :  • cjelovite obnove zgrade  • konstrukcijske obnove zgrade • popravak nekonstrukcijskih elemenata zgrade po načelu obračuna „ključ u ruke“ do pune funkcionalnosti prema Zakonu o obnovi, sukladno članku 630. Zakona o obveznim odnosima (NN 35/05, 41/08, 125/11, 78/15, 29/18, 126/21, 114/22, 156/22, 155/23).
Internal identifierVV/2026-385 POZIV 1
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureOtvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
LotLOT-0000
Additional classification (cpv): 45223000 Structures construction work, 45454100 Restoration work, 45300000 Building installation work, 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 71220000 Architectural design services, 71320000 Engineering design services, 71327000 Load-bearing structure design services