2. Procedure
Procedure
Title: Udbud af rammeaftale om stilladsarbejder
Description: Udbuddet vedrører udbud af en rammeaftale om stilladsarbejder. Kerneopgaver inkluderer stilladsarbejde i affaldsforbrændingskedler i forbindelse med revisioner. For en nærmere beskrivelse af de udbudte ydelser henvises til bilag 1.
Internal identifier: 26-01858
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45262100 Scaffolding work
Additional classification (cpv): 45262110 Scaffolding dismantling work, 45262120 Scaffolding erection work
5. Lot
Lot: LOT-0000