2. Procedure
Procedure
Title: Verhuis- en opslagdiensten 2.0
Description: Het betreft een aanbesteding in twee percelen voor het leveren van ondersteuning bij het verhuizen, opslaan of afvoeren van (kantoor) inventaris waarbij perceel 1 bedoeld is voor kantoorlocaties van de gemeente en betreft perceel 2 de persoonlijke eigendommen ten behoeve van de Opvang Ontheemden. Perceel 1 maximaal € 250.000,- en Perceel 2 maximaal € 250.000,-
Internal identifier: P-1399/TN603235
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98392000 Relocation services
Additional classification (cpv): 63121100 Storage services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 Verhuis- en opslagdiensten afdeling Facilitaire Zaken
Description: De opdracht betreft het verhuizen, opslaan of afvoeren van kantoorinventaris en in meer uitzonderlijke situaties om andere items zoals archief, kunst en antiek. Maximale opdrachtwaarde is € 250.000,-
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: N.v.t.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 Verhuisdiensten afdeling Opvang Ontheemden
Description: De opdracht betreft het verhuizen, vervoeren en waar nodig tijdelijk opslaan van inventaris en persoonlijke eigendommen ten behoeve van de Opvang Ontheemden binnen de gemeente. De maximale opdrachtwaarde voor perceel 2 is € 250.000,-
Internal identifier: 2
633673-2026 - Mededinging
Nederland – Verhuizingsdiensten – Verhuis- en opslagdiensten 2.0
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Titel: Verhuis- en opslagdiensten 2.0
Interne identificatiecode: P-1399/TN603235
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98392000 Verhuizingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 63121100 Opslagdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: N.v.t.
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2