633732-2026 - Competition
Bulgaria – Special-purpose road passenger-transport services – Превоз на ученици през учебната 2026/2027 година по 9 девит обособени позиции
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Превоз на ученици през учебната 2026/2027 година по 9 девит обособени позиции
Description: обособена позиция №1 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – с. Стан – с. З. ореше – гр. Нови пазар обособена позиция №2 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – с. Енево – с. Невша – гр. Нови пазар обособена позиция № 3 МАРШРУТ: гр. Нови пазар - с. Белоградец - гр. Нови пазар обособена позиция №4 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – с. Сечище – с. Преселка – с. Памукчии – гр. Нови пазар обособена позиция №5 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – с. Ст. Михайловски – с. Жилино – с. Ст. Михайловски – гр. Нови пазар обособена позиция №6 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – разклон Ст. Михайловски - разклон с. Мировци – с. Преселка – с. Тръница– с. Мировци - разклон Ст. Михайловски – с. Ст. Михайловски -гр. Нови пазар обособена позиция №7 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – гр. Плиска – с. Златна нива – с. Върбяне – гр. Каспичан – с. Каспичан - гр. Нови пазар обособена позиция №8 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – с. Ст. Михайловски – с. Църквица – с. Крива река – с. Долина – с. Лятно - гр. Нови пазар обособена позиция №9 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – с. Войвода – гр. Нови пазар
Internal identifier: 606845
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Срок за изпълнение на обществената поръчка/обособената позиция. Договорите, сключени в резултат на тази процедура, влизат в сила от датата на подписването им и приключват с извършване на последното действие, свързано с предоставяне на уговорения резултат или от извършването на последното дължимо плащане, в зависимост от това кое обстоятелство настъпи последно. Обособена позиция №1-№9 Срокът за изпълнение на услугите е от сключване на договор за изпълнение до 02.07.2027 г. или до достигане на максимално допустимата стойност на договора, в зависимост от това кое от двете събития настъпи по-рано.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: обособена позиция №1 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – с. Стан – с. З. ореше – гр. Нови пазар
Description: обособена позиция №1 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – с. Стан – с. З. ореше – гр. Нови пазар ​​​​​​​
Internal identifier: 606847
Lot: LOT-0002
Title: обособена позиция №2 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – с. Енево – с. Невша – гр. Нови пазар
Description: обособена позиция №2 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – с. Енево – с. Невша – гр. Нови пазар ​​​​​​​
Internal identifier: 606849
Lot: LOT-0003
Title: обособена позиция №3 МАРШРУТ: гр. Нови пазар - с. Белоградец - гр. Нови пазар
Description: обособена позиция №3 МАРШРУТ: гр. Нови пазар - с. Белоградец - гр. Нови пазар ​​​​​​​
Internal identifier: 606850
Lot: LOT-0004
Title: обособена позиция №4 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – с. Сечище – с. Преселка – с. Памукчии – гр. Нови пазар
Description: обособена позиция №4 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – с. Сечище – с. Преселка – с. Памукчии – гр. Нови пазар
Internal identifier: 606852
Lot: LOT-0005
Title: обособена позиция №5 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – с. Ст. Михайловски – с. Жилино – с. Ст. Михайловски – гр. Нови пазар
Description: обособена позиция №5 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – с. Ст. Михайловски – с. Жилино – с. Ст. Михайловски – гр. Нови пазар
Internal identifier: 606853
Lot: LOT-0006
Title: обособена позиция №6 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – разклон Ст. Михайловски - разклон с. Мировци – с. Преселка – с. Тръница– с. Мировци - разклон Ст. Михайловски – с. Ст. Михайловски -гр. Нови пазар
Description: обособена позиция №6 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – разклон Ст. Михайловски - разклон с. Мировци – с. Преселка – с. Тръница– с. Мировци - разклон Ст. Михайловски – с. Ст. Михайловски -гр. Нови пазар
Internal identifier: 606854
Lot: LOT-0007
Title: обособена позиция №7 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – гр. Плиска – с. Златна нива – с. Върбяне – гр. Каспичан – с. Каспичан - гр. Нови пазар
Description: обособена позиция №7 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – гр. Плиска – с. Златна нива – с. Върбяне – гр. Каспичан – с. Каспичан - гр. Нови пазар
Internal identifier: 606855
Lot: LOT-0008
Title: обособена позиция №8 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – с. Ст. Михайловски – с. Църквица – с. Крива река – с. Долина – с. Лятно - гр. Нови пазар
Description: обособена позиция №8 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – с. Ст. Михайловски – с. Църквица – с. Крива река – с. Долина – с. Лятно - гр. Нови пазар
Internal identifier: 606856
Lot: LOT-0009
Title: обособена позиция №9 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – с. Войвода – гр. Нови пазар
Description: обособена позиция №9 МАРШРУТ: гр. Нови пазар – с. Войвода – гр. Нови пазар​​​​​​​
Internal identifier: 606858