2. Procedure
Procedure
Title: Managed Service Provider voor ICT
Description: Het doel van deze openbare aanbesteding is het aangaan van een Overeenkomst met een contractpartij. Deze partij dient in staat te zijn om de rol van Managed Service Provider voor Stark te vervullen. Onder MSP verstaat Stark een externe dienstverlener die proactief de beschikbaarheid en veiligheid van de ICT-omgeving monitort en optimaliseert. Hierbij valt te denken aan het beheer van de Microsoft 365 tenant, ondersteuning en backup/recovery. De omvang van de opdracht is gebaseerd op de huidige dienstverlening en wordt indicatief beschreven aan de hand van het bestaande gebruik. Dit omvat onder meer 120 eindgebruikers, bestaande uit 92 vaste werkplekken en 28 mobiele werkplekken. Daarnaast zijn er 124 SCEPman/RADIUSaaS-licenties en nog overige licenties, waaronder Microsoft 365 Business Premium (120), Microsoft Teams (120) en Microsoft Entra ID P1 (122).
Internal identifier: RK.121026/EA
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 72250000 System and support services, 72500000 Computer-related services, 72611000 Technical computer support services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlening overeenkomst