633758-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Възстановяване на щети по горите от горски пожари, природни бедствия и катастрофични събития“ на територията на ТП „ДГС Мъглиж“ и ТП „ДГС Стара Загора“, съгласно условията за кандидатстване по Интервенция „II.Г.10 Залесяване и възстановяване“ от Стратегически план за развитие на земеделието и селските райони на Република България за периода 2023-2027 г.“, по обособени позиции“
Description: „Възстановяване на щети по горите от горски пожари, природни бедствия и катастрофични събития“ на територията на ТП „ДГС Мъглиж“ и ТП „ДГС Стара Загора“, съгласно условията за кандидатстване по Интервенция „II.Г.10 Залесяване и възстановяване“ от Стратегически план за развитие на земеделието и селските райони на Република България за периода 2023-2027 г.“, по обособени позиции“
Internal identifier: 594775
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77230000 Services incidental to forestry
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: „Направа на механизирана почвоподготовка и залесяване, върху площ от 100 дка, в отд. 246 „б“, находящ се в териториалния обхват на ТП „ДГС Мъглиж“, съгласно с Техническата спецификация и приложение № 1-1-1 към нея“.
Description: „Направа на механизирана почвоподготовка и залесяване, върху площ от 100 дка, в отд. 246 „б“, находящ се в териториалния обхват на ТП „ДГС Мъглиж“, съгласно с Техническата спецификация и приложение № 1-1-1 към нея“.
Internal identifier: 595702
Lot: LOT-0002
Title: „Направа на механизирана почвоподготовка и залесяване, върху площ от 626 дка, в отд. 89а, 89и, 90г, 90з, 90и, 90к, 90о, 90п, 90р, 90т, 90у, 92д, 92е, 398о, находящи се в териториалния обхват на ТП „ДГС Стара Загора“, съгласно с Техническата спецификация и приложение № 1-2-2 към нея“.
Description: „Направа на механизирана почвоподготовка и залесяване, върху площ от 626 дка, в отд. 89а, 89и, 90г, 90з, 90и, 90к, 90о, 90п, 90р, 90т, 90у, 92д, 92е, 398о, находящи се в териториалния обхват на ТП „ДГС Стара Загора“, съгласно с Техническата спецификация и приложение № 1-2-2 към нея“.
Internal identifier: 595704