633790-2026 - Competition
Poland – Software-related services – "Zakup subskrypcji oraz świadczenie usług serwisowych dla licencji oprogramowania SAP Business Objects"
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: "Zakup subskrypcji oraz świadczenie usług serwisowych dla licencji oprogramowania SAP Business Objects"
Description: Zakup subskrypcji oraz świadczenie usług serwisowych dla licencji oprogramowania SAP Business Objects, w ramach którego Wykonawca zapewni Zamawiającemu: 1) Subskrypcję Oprogramowania; 2) świadczenie Serwisu Oprogramowania; 3) świadczenie Wsparcia Merytorycznego do Oprogramowania w wymiarze do 1000 Roboczogodzin; - przez okres 36 miesięcy od daty odbioru certyfikatu
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72260000 Software-related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Zakup subskrypcji oraz świadczenie usług serwisowych dla licencji oprogramowania SAP Business Objects, w ramach którego Wykonawca zapewni Zamawiającemu: 1) Subskrypcję Oprogramowania; 2) świadczenie Serwisu Oprogramowania; 3) świadczenie Wsparcia Merytorycznego do Oprogramowania w wymiarze do 1000 Roboczogodzin; - przez okres 36 miesięcy od daty odbioru certyfikatu, o którym mowa w §3 ust. 3.