633802-2026 - Competition
Slovakia – Road signs – Zvislé dopravné značky a príslušenstvo ( 2026 )
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zvislé dopravné značky a príslušenstvo ( 2026 )
Description: Predmetom zákazky je dodanie zvislých dopravných značiek, dopravných zariadení a ich príslušenstva pre cesty II. a III. triedy v správe a údržbe Regionálnej správy a údržby ciest Nitra a. s., pre cesty I. triedy a iné cesty, kde Regionálna správa a údržba ciest Nitra a. s. vykonáva údržbu na základe zmluvného vzťahu s príslušným správcom komunikácie.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34992200 Road signs
Additional classification (cpv): 34920000 Road equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: VS 10_2026/NR
Quantity: 18 500 pieces