633810-2026 - Competition
Poland – Medical consumables – Sukcesywne dostawy materiałów medycznych zużywalnych i drobnego sprzętu medycznego dla jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 24 miesięcy.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywne dostawy materiałów medycznych zużywalnych i drobnego sprzętu medycznego dla jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 24 miesięcy.
Description: Sukcesywne dostawy materiałów medycznych zużywalnych i drobnego sprzętu medycznego dla jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 24 miesięcy.
Internal identifier: RZP/PN/30/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: ogłoszenie wstępne
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33192500 Test tubes, 33141420 Surgical gloves
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Description: Materiały zużywalne medyczne
Internal identifier: Pakiet nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2
Description: Wymazówki
Internal identifier: Pakiet nr 2
Main classification (cpv): 33192500 Test tubes
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3
Description: System do pobierania krwi metodą próżniową oraz aspiracyjno-próżniową wraz akcesoriami
Internal identifier: Pakiet nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4
Description: Rękawice chirurgiczne
Internal identifier: Pakiet nr 4
Main classification (cpv): 33141420 Surgical gloves
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5
Description: Materiały medyczne do zabezpieczania ran
Internal identifier: Pakiet nr 5
Main classification (cpv): 33141110 Dressings